07th Vienna International Masters Meeting (22.-24.03.2019) - Wien-Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > 07th Vienna International Masters Meeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 28 - 4x50m Freestyle Mixed (Mért)
International Rating
1.
Asztalos Fanni (1977), RT +0.83 50m: 00:28,52
Roska Laszlo (1973), RT +0.48 100m: 00:55,28 (00:26,76)
Szücs B. Dora (1975), RT +0.38 150m: 01:24,64 (00:29,36)
Bence Farkas (1994), RT +0.29 200m: 01:49,77 (00:25,13)
2.
Mayerhofer Hannes (1993), RT +0.66 50m: 00:24,35
Mößler Michael (1993), RT +0.34 100m: 00:49,10 (00:24,75)
Girtler Tanja (1974), RT +0.31 150m: 01:20,85 (00:31,75)
Georgi Anastasija (1972), RT +0.58 200m: 01:50,76 (00:29,91)
3.
Pecz Réka (1992), RT +0.75 50m: 00:28,87
Göcze Balázs (1986), RT +0.39 100m: 00:56,99 (00:28,12)
Jónás Krisztina (1987), RT +0.51 150m: 01:31,61 (00:34,62)
Szabó János (1982), RT +0.46 200m: 02:00,28 (00:28,67)
4.
Podany Stefan (1986), RT +0.70 50m: 00:25,98
Kalanj Dusan (1991), RT +0.14 100m: 00:52,65 (00:26,67)
Mika Patricia (1990), RT +0.56 150m: 01:28,91 (00:36,26)
Buchholz Franziska (1987), RT +0.52 200m: 02:01,10 (00:32,19)
5.
Ragone Orsola (1983), RT +0.82 50m: 00:35,40
Kratz Daniel (1992), RT +0.08 100m: 01:05,14 (00:29,74)
Wagner Alena (1993), RT +0.10 150m: 01:37,00 (00:31,86)
Wurzer Gregor (1990), RT +0.47 200m: 02:04,17 (00:27,17)
6.
Grubmayr Sarah (1980), RT +0.63 50m: 00:32,32
Novak Andreas (1978), RT +0.49 100m: 01:02,27 (00:29,95)
Heimhofer Christine (1968), RT +0.36 150m: 01:38,00 (00:35,73)
Auner Bernhard (1965), RT +0.33 200m: 02:04,63 (00:26,63)
7.
Csikany Csilla (1968), RT +0.77 50m: 00:29,05
Attila Beak (1958), RT +0.40 100m: 00:59,30 (00:30,25)
Agnes Hegedus (1967), RT +0.28 150m: 01:30,88 (00:31,58)
Jozsef Csikany (1943), RT +0.50 200m: 02:05,24 (00:34,36)
8.
Parfitt Phillip (1963), RT +0.78 50m: 00:28,79
Horn-Lichtenfeld Alexandra (1979), 100m: 00:59,47 (00:30,68)
Walenta Gabriela (1966), RT +0.39 150m: 01:36,65 (00:37,18)
Thalhammer Tom (1983), RT +0.28 200m: 02:06,29 (00:29,64)
9.
Doyle Mike (1959), RT +0.80 50m: 00:31,47
Truttmann Erwin (1949), RT +0.26 100m: 01:03,61 (00:32,14)
Zebic Kristina (1994), 150m: 01:36,52 (00:32,91)
Pliessnig Ingrid (1964), RT +0.28 200m: 02:10,00 (00:33,48)
10.
Raith Michael (1973), RT +0.77 50m: 00:28,57
Krivec Vuk (1961), RT +0.43 100m: 01:01,45 (00:32,88)
Langegger Regina (1962), RT +0.69 150m: 01:42,50 (00:41,05)
Mayerhofer Susanne (1961), RT +0.46 200m: 02:14,82 (00:32,32)
11.
Walenta Gerhard (1965), RT +0.83 50m: 00:37,57
Ruthner Anneliese (1980), 100m: 01:20,66 (00:43,09)
Ludvigson Lisa (1966), RT +0.33 150m: 02:14,50 (00:53,84)
Ruthner Christian (1977), RT +0.09 200m: 02:46,48 (00:31,98)