Österr. Meisterschaften der Nachwuchsklassen 2019 (25.-28.07.2019) - Welldorado Wels

Ön itt van: Rendezvények > Österr. Meisterschaften der Nachwuchsklassen 2019 > Egyesület
Egyesület - Részletek
SU GENERALI SALZBURG
IOC AUT (Austria)
LSC SB
Azonosító SUGS
Indulások
23 - 4x100m Lagenstaffel Gemischt MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
 
Eredmények
16 - 4x100m Freistil Gemischt MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Schüler- und Jugendklassen
Abgemeldet.
23 - 4x100m Lagenstaffel Gemischt MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Schüler- und Jugendklassen
8.
Mittenbühler Emily (2007 / 12 Jahre), RT +0.62 50m: 00:35,99, 100m: 01:16,51 (00:40,52)
Kato Daiki (2005 / 14 Jahre), RT +0.25 150m: 01:49,12 (00:32,61), 200m: 02:27,26 (00:38,14)
Tichy Alexandra (2004 / 15 Jahre), RT +0.45 250m: 02:59,78 (00:32,52), 300m: 03:39,36 (00:39,58)
Becirovic Din (2004 / 15 Jahre), RT +0.30 350m: 04:07,39 (00:28,03), 400m: 04:39,78 (00:32,39)
Indulások
6 - 4x100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00
30 - 4x100m Lagenstaffel Damen MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00
4:48.00
 
Eredmények
6 - 4x100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00 Schüler- und Jugendklassen
5.
Tichy Alexandra (2004 / 15 Jahre), RT +0.70 50m: 00:30,37, 100m: 01:03,59 (00:33,22)
Springer Emily (2004 / 15 Jahre), RT +0.33 150m: 01:35,07 (00:31,48), 200m: 02:10,28 (00:35,21)
Pingert Hannah (2004 / 15 Jahre), RT +0.26 250m: 02:40,71 (00:30,43), 300m: 03:14,30 (00:33,59)
Mittenbühler Emily (2007 / 12 Jahre), RT +0.49 350m: 03:44,63 (00:30,33), 400m: 04:18,51 (00:33,88)
30 - 4x100m Lagenstaffel Damen MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00 Schüler- und Jugendklassen
5.
Tichy Alexandra (2004 / 15 Jahre), RT +0.55 50m: 00:34,73, 100m: 01:12,32 (00:37,59)
Springer Emily (2004 / 15 Jahre), RT +0.28 150m: 01:54,05 (00:41,73), 200m: 02:40,57 (00:46,52)
Tichy Anastasia (2004 / 15 Jahre), RT +0.31 250m: 03:10,29 (00:29,72), 300m: 03:44,46 (00:34,17)
Pingert Hannah (2004 / 15 Jahre), RT +0.43 350m: 04:14,87 (00:30,41), 400m: 04:48,33 (00:33,46)
Indulások
7 - 4x100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00
 
Eredmények
7 - 4x100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00 Schüler- und Jugendklassen
10.
Kato Daiki (2005 / 14 Jahre), RT +0.62 50m: 00:28,44, 100m: 00:59,97 (00:31,53)
Becirovic Din (2004 / 15 Jahre), RT +0.10 150m: 01:27,92 (00:27,95), 200m: 02:00,56 (00:32,64)
Karasek Kilian (2005 / 14 Jahre), RT +0.31 250m: 02:31,67 (00:31,11), 300m: 03:06,11 (00:34,44)
Karl Adrian (2004 / 15 Jahre), RT +0.37 350m: 03:35,23 (00:29,12), 400m: 04:07,04 (00:31,81)
31 - 4x100m Lagenstaffel Herren MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00 Schüler- und Jugendklassen
Abgemeldet.
ADZIC Luka
Indulások
11 - 100m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:22.29
20 - 200m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
3:01.12
27 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:05.97
 
Eredmények
11 - 100m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 1
9.
RT +0.63 50m: 00:38,35, 100m: 01:22,97 (00:44,62)
20 - 200m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 1
10:17 SW 7.6 Hat bei Wende nicht mit beiden Händen gleichzeitig angeschlagen
27 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 1
13.
RT +0.57 50m: 00:32,11, 100m: 01:08,13 (00:36,02)
Indulások
9 - 200m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:45.58
11 - 100m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:29.03
11 - 100m Brust Herren Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
1:29.72
20 - 200m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
3:16.47
20 - 200m Brust Herren Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:10.87
27 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:14.91
 
Eredmények
9 - 200m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 3
10.
RT +0.82 50m: 00:37,06, 100m: 01:18,97 (00:41,91), 150m: 02:01,02 (00:42,05), 200m: 02:38,72 (00:37,70)
11 - 100m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 3
2.
RT +0.76 50m: 00:42,29, 100m: 01:29,72 (00:47,43)
11 - 100m Brust Herren Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Schülerklasse 3
2.
RT +0.81 50m: 00:42,17, 100m: 01:28,53 (00:46,36)
20 - 200m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 3
2.
RT +0.79 50m: 00:43,85, 100m: 01:33,63 (00:49,78), 150m: 02:23,11 (00:49,48), 200m: 03:10,87 (00:47,76)
20 - 200m Brust Herren Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Schülerklasse 3
3.
RT +0.82 50m: 00:43,59, 100m: 01:32,78 (00:49,19), 150m: 02:22,53 (00:49,75), 200m: 03:09,66 (00:47,13)
27 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 3
9.
RT +0.86 50m: 00:35,48, 100m: 01:13,68 (00:38,20)
Indulások
3 - 1500m Freistil Herren Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00
18:04.47
9 - 200m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:13.38
22 - 400m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
4:39.37
22 - 400m Freistil Herren Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:32.44
27 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:01.76
 
Eredmények
3 - 1500m Freistil Herren Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00 Jugendklasse 3
4.
RT +0.76 50m: 00:31,01, 100m: 01:05,88 (00:34,87), 150m: 01:42,08 (00:36,20), 200m: 02:17,96 (00:35,88)
250m: 02:53,53 (00:35,57), 300m: 03:06,95 (00:13,42), 350m: 04:05,13 (00:58,18), 400m: 04:41,00 (00:35,87)
450m: 05:17,35 (00:36,35), 500m: 05:53,38 (00:36,03), 550m: 06:29,60 (00:36,22), 600m: 07:04,79 (00:35,19)
650m: 07:40,97 (00:36,18), 700m: 08:17,05 (00:36,08), 750m: 08:53,28 (00:36,23), 800m: 09:29,28 (00:36,00)
850m: 10:05,69 (00:36,41), 900m: 10:41,68 (00:35,99), 950m: 11:17,68 (00:36,00), 1000m: 11:53,85 (00:36,17)
1050m: 12:30,43 (00:36,58), 1100m: 13:06,63 (00:36,20), 1150m: 13:42,91 (00:36,28), 1200m: 14:18,86 (00:35,95)
1250m: 14:54,67 (00:35,81), 1300m: 15:30,78 (00:36,11), 1350m: 16:05,80 (00:35,02), 1400m: 16:41,48 (00:35,68)
1450m: 17:16,04 (00:34,56), 1500m: 17:49,98 (00:33,94)
9 - 200m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
9.
RT +0.74 50m: 00:29,31, 100m: 01:03,07 (00:33,76), 150m: 01:38,43 (00:35,36), 200m: 02:12,48 (00:34,05)
22 - 400m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
6.
RT +0.76 50m: 00:29,57, 100m: 01:03,65 (00:34,08), 150m: 01:38,70 (00:35,05), 200m: 02:14,25 (00:35,55)
250m: 02:48,85 (00:34,60), 300m: 03:24,23 (00:35,38), 350m: 03:58,82 (00:34,59), 400m: 04:32,44 (00:33,62)
22 - 400m Freistil Herren Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Jugendklasse 3
8.
RT +0.79 50m: 00:29,51, 100m: 01:03,07 (00:33,56), 150m: 01:37,82 (00:34,75), 200m: 02:13,31 (00:35,49)
250m: 02:48,60 (00:35,29), 300m: 03:24,46 (00:35,86), 350m: 03:59,87 (00:35,41), 400m: 04:33,59 (00:33,72)
27 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
13.
RT +0.78 50m: 00:28,85, 100m: 01:00,73 (00:31,88)
Indulások
3 - 1500m Freistil Herren Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00
19:17.15
9 - 200m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:18.20
22 - 400m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
5:07.85
27 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:04.62
 
Eredmények
3 - 1500m Freistil Herren Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00 Jugendklasse 2
9.
RT +0.79 50m: 00:33,41, 100m: 01:11,43 (00:38,02), 150m: 01:50,87 (00:39,44), 200m: 02:30,68 (00:39,81)
250m: 03:10,55 (00:39,87), 300m: 03:50,04 (00:39,49), 350m: 04:29,94 (00:39,90), 400m: 05:09,32 (00:39,38)
450m: 05:49,22 (00:39,90), 500m: 06:28,86 (00:39,64), 550m: 07:08,78 (00:39,92), 600m: 07:47,66 (00:38,88)
650m: 08:26,67 (00:39,01), 700m: 09:05,57 (00:38,90), 750m: 09:45,43 (00:39,86), 800m: 10:24,45 (00:39,02)
850m: 11:04,05 (00:39,60), 900m: 11:43,25 (00:39,20), 950m: 12:22,00 (00:38,75), 1000m: 13:01,37 (00:39,37)
1050m: 13:41,20 (00:39,83), 1100m: 14:21,35 (00:40,15), 1150m: 15:00,85 (00:39,50), 1200m: 15:40,72 (00:39,87)
1250m: 16:20,34 (00:39,62), 1300m: 17:00,84 (00:40,50), 1350m: 17:40,74 (00:39,90), 1400m: 18:20,68 (00:39,94)
1450m: 18:59,25 (00:38,57), 1500m: 19:36,24 (00:36,99)
9 - 200m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 2
22.
RT +0.70 50m: 00:31,70, 100m: 01:08,63 (00:36,93), 150m: 01:46,27 (00:37,64), 200m: 02:22,32 (00:36,05)
22 - 400m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 2
17.
RT +0.73 50m: 00:33,36, 100m: 01:10,86 (00:37,50), 150m: 01:49,42 (00:38,56), 200m: 02:27,61 (00:38,19)
250m: 03:05,56 (00:37,95), 300m: 03:43,46 (00:37,90), 350m: 04:20,58 (00:37,12), 400m: 04:55,72 (00:35,14)
27 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 2
33.
RT +0.67 50m: 00:31,23, 100m: 01:05,96 (00:34,73)
Indulások
3 - 1500m Freistil Herren Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00
17:47.79
22 - 400m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
4:37.38
 
Eredmények
3 - 1500m Freistil Herren Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00 Jugendklasse 3
2.
RT +0.88 50m: 00:33,00, 100m: 01:08,07 (00:35,07), 150m: 01:43,81 (00:35,74), 200m: 02:19,41 (00:35,60)
250m: 02:54,77 (00:35,36), 300m: 03:30,51 (00:35,74), 350m: 04:06,00 (00:35,49), 400m: 04:41,80 (00:35,80)
450m: 05:17,23 (00:35,43), 500m: 05:52,76 (00:35,53), 550m: 06:28,41 (00:35,65), 600m: 07:04,16 (00:35,75)
650m: 07:39,64 (00:35,48), 700m: 08:15,49 (00:35,85), 750m: 08:51,52 (00:36,03), 800m: 09:27,64 (00:36,12)
850m: 10:02,85 (00:35,21), 900m: 10:38,40 (00:35,55), 950m: 11:14,03 (00:35,63), 1000m: 11:49,82 (00:35,79)
1050m: 12:25,29 (00:35,47), 1100m: 13:00,90 (00:35,61), 1150m: 13:36,49 (00:35,59), 1200m: 14:12,25 (00:35,76)
1250m: 14:47,16 (00:34,91), 1300m: 15:23,71 (00:36,55), 1350m: 15:59,15 (00:35,44), 1400m: 16:35,85 (00:36,70)
1450m: 17:11,19 (00:35,34), 1500m: 17:45,52 (00:34,33)
9 - 200m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
Abgemeldet.
15 - 100m Schmetterling Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
Abgemeldet.
22 - 400m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
Abgemeldet.
25 - 200m Schmetterling Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
Abgemeldet.
KATO Daiki
Indulások
11 - 100m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:11.54
13 - 200m Rücken Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:28.55
11 - 100m Brust Herren Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
1:10.45
20 - 200m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:36.95
20 - 200m Brust Herren Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:35.01
29 - 200m Lagen Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:27.14
29 - 200m Lagen Herren Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00
2:28.68
 
Eredmények
11 - 100m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 2
3.
RT +0.62 50m: 00:32,86, 100m: 01:10,45 (00:37,59)
13 - 200m Rücken Herren Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 2
10.
RT +0.76 50m: 00:35,75, 100m: 01:14,60 (00:38,85), 150m: 01:54,41 (00:39,81), 200m: 02:32,51 (00:38,10)
11 - 100m Brust Herren Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Jugendklasse 2
3.
RT +0.63 50m: 00:33,08, 100m: 01:10,29 (00:37,21)
20 - 200m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 2
3.
RT +0.64 50m: 00:34,55, 100m: 01:14,39 (00:39,84), 150m: 01:55,42 (00:41,03), 200m: 02:35,01 (00:39,59)
20 - 200m Brust Herren Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Jugendklasse 2
4.
RT +0.67 50m: 00:34,52, 100m: 01:14,17 (00:39,65), 150m: 01:55,66 (00:41,49), 200m: 02:34,81 (00:39,15)
29 - 200m Lagen Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 2
6.
RT +0.68 50m: 00:31,99, 100m: 01:11,74 (00:39,75), 150m: 01:53,51 (00:41,77), 200m: 02:28,68 (00:35,17)
29 - 200m Lagen Herren Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00 Jugendklasse 2
5.
RT +0.68 50m: 00:31,63, 100m: 01:10,20 (00:38,57), 150m: 01:50,94 (00:40,74), 200m: 02:24,46 (00:33,52)
Indulások
8 - 200m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:28.26
8 - 200m Freistil Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
2:27.33
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:16.75
21 - 400m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
5:12.15
17 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:14.30
26 - 100m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:05.32
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:46.90
26 - 100m Freistil Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00
1:05.88
 
Eredmények
4 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00 Schülerklasse 4
Abgemeldet.
8 - 200m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
8.
RT +0.85 50m: 00:33,50, 100m: 01:10,46 (00:36,96), 150m: 01:48,78 (00:38,32), 200m: 02:27,33 (00:38,55)
8 - 200m Freistil Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Schülerklasse 4
6.
RT +0.87 50m: 00:32,28, 100m: 01:08,59 (00:36,31), 150m: 01:46,03 (00:37,44), 200m: 02:23,25 (00:37,22)
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
2.
RT +0.70 50m: 00:35,81, 100m: 01:14,30 (00:38,49)
21 - 400m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
15.
RT +0.85 50m: 00:36,26, 100m: 01:16,04 (00:39,78), 150m: 01:57,33 (00:41,29), 200m: 02:38,90 (00:41,57)
250m: 03:20,65 (00:41,75), 300m: 04:02,59 (00:41,94), 350m: 04:44,26 (00:41,67), 400m: 05:25,06 (00:40,80)
17 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Schülerklasse 4
3.
RT +0.62 50m: 00:35,52, 100m: 01:13,83 (00:38,31)
26 - 100m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
2.
50m: 00:31,04, 100m: 01:05,88 (00:34,84)
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
18.
RT +0.71 50m: 00:37,10, 100m: 01:23,75 (00:46,65), 150m: 02:19,96 (00:56,21), 200m: 03:01,08 (00:41,12)
26 - 100m Freistil Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00 Schülerklasse 4
4.
RT +0.81 50m: 00:31,74, 100m: 01:05,39 (00:33,65)
Indulások
29 - 200m Lagen Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:14.93
 
Eredmények
29 - 200m Lagen Herren Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
1.
RT +0.76 50m: 00:29,01, 100m: 01:05,97 (00:36,96), 150m: 01:44,74 (00:38,77), 200m: 02:17,76 (00:33,02)
Indulások
8 - 200m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:16.61
8 - 200m Freistil Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
2:18.61
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:15.66
21 - 400m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
4:53.65
21 - 400m Freistil Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:51.04
26 - 100m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:04.19
 
Eredmények
4 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00 Jugendklasse 3
Abgemeldet.
8 - 200m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
6.
RT +0.83 50m: 00:32,47, 100m: 01:08,20 (00:35,73), 150m: 01:44,19 (00:35,99), 200m: 02:18,61 (00:34,42)
8 - 200m Freistil Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Jugendklasse 3
6.
RT +0.89 50m: 00:32,81, 100m: 01:08,29 (00:35,48), 150m: 01:44,72 (00:36,43), 200m: 02:18,86 (00:34,14)
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
9.
RT +0.68 50m: 00:37,57, 100m: 01:16,56 (00:38,99)
21 - 400m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
4.
RT +0.84 50m: 00:33,36, 100m: 01:09,94 (00:36,58), 150m: 01:47,40 (00:37,46), 200m: 02:24,66 (00:37,26)
250m: 03:02,28 (00:37,62), 300m: 03:39,29 (00:37,01), 350m: 04:16,14 (00:36,85), 400m: 04:51,04 (00:34,90)
21 - 400m Freistil Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Jugendklasse 3
3.
RT +0.84 50m: 00:32,47, 100m: 01:08,52 (00:36,05), 150m: 01:44,54 (00:36,02), 200m: 02:21,17 (00:36,63)
250m: 02:58,53 (00:37,36), 300m: 03:35,34 (00:36,81), 350m: 04:11,53 (00:36,19), 400m: 04:45,58 (00:34,05)
26 - 100m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
9.
RT +0.83 50m: 00:30,98, 100m: 01:04,08 (00:33,10)
REICH Lara
Indulások
10 - 100m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:32.75
19 - 200m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
3:15.17
19 - 200m Brust Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:18.46
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
3:02.19
 
Eredmények
10 - 100m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 3
9.
RT +0.85 50m: 00:44,62, 100m: 01:35,18 (00:50,56)
19 - 200m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 3
6.
50m: 00:44,92, 100m: 01:35,84 (00:50,92), 150m: 02:27,90 (00:52,06), 200m: 03:18,46 (00:50,56)
19 - 200m Brust Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Schülerklasse 3
7.
50m: 00:44,92, 100m: 01:35,34 (00:50,42), 150m: 02:27,09 (00:51,75), 200m: 03:18,76 (00:51,67)
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 3
11.
RT +0.85 50m: 00:39,99, 100m: 01:29,26 (00:49,27), 150m: 02:22,47 (00:53,21), 200m: 03:04,54 (00:42,07)
Indulások
4 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00
11:02.29
12 - 200m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:47.12
14 - 100m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:16.98
12 - 200m Rücken Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
2:46.89
14 - 100m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
1:14.33
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:18.78
21 - 400m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
5:16.78
17 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:18.40
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:49.24
28 - 200m Lagen Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00
2:45.39
 
Eredmények
4 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00 Schülerklasse 4
9.
RT +0.66 50m: 00:34,78, 100m: 01:14,52 (00:39,74), 150m: 01:54,91 (00:40,39), 200m: 02:34,50 (00:39,59)
250m: 03:14,82 (00:40,32), 300m: 03:54,26 (00:39,44), 350m: 04:35,00 (00:40,74), 400m: 05:14,65 (00:39,65)
450m: 05:55,61 (00:40,96), 500m: 06:35,89 (00:40,28), 550m: 07:16,34 (00:40,45), 600m: 07:56,63 (00:40,29)
650m: 08:36,30 (00:39,67), 700m: 09:17,70 (00:41,40), 750m: 09:58,65 (00:40,95), 800m: 10:38,64 (00:39,99)
12 - 200m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
7.
RT +0.67 50m: 00:37,61, 100m: 01:19,74 (00:42,13), 150m: 02:03,91 (00:44,17), 200m: 02:46,89 (00:42,98)
14 - 100m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
3.
50m: 00:34,57, 100m: 01:14,33 (00:39,76)
12 - 200m Rücken Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Schülerklasse 4
6.
RT +0.74 50m: 00:38,19, 100m: 01:20,58 (00:42,39), 150m: 02:04,38 (00:43,80), 200m: 02:47,39 (00:43,01)
14 - 100m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Schülerklasse 4
3.
50m: 00:33,88, 100m: 01:13,77 (00:39,89)
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
5.
RT +0.65 50m: 00:37,64, 100m: 01:18,40 (00:40,76)
21 - 400m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
10.
RT +0.72 50m: 00:34,02, 100m: 01:13,43 (00:39,41), 150m: 01:53,70 (00:40,27), 200m: 02:33,98 (00:40,28)
250m: 03:14,14 (00:40,16), 300m: 03:54,57 (00:40,43), 350m: 04:34,31 (00:39,74), 400m: 05:13,33 (00:39,02)
17 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Schülerklasse 4
6.
RT +0.68 50m: 00:37,31, 100m: 01:17,61 (00:40,30)
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Schülerklasse 4
5.
RT +0.74 50m: 00:34,76, 100m: 01:17,00 (00:42,24), 150m: 02:06,63 (00:49,63), 200m: 02:45,39 (00:38,76)
28 - 200m Lagen Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00 Schülerklasse 4
4.
RT +0.64 50m: 00:33,77, 100m: 01:15,79 (00:42,02), 150m: 02:05,60 (00:49,81), 200m: 02:44,37 (00:38,77)
Indulások
12 - 200m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:36.60
12 - 200m Rücken Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
2:38.05
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:14.66
17 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:15.64
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:43.20
28 - 200m Lagen Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00
2:43.47
 
Eredmények
12 - 200m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
7.
RT +0.64 50m: 00:36,51, 100m: 01:16,16 (00:39,65), 150m: 01:57,45 (00:41,29), 200m: 02:38,05 (00:40,60)
12 - 200m Rücken Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Jugendklasse 3
7.
RT +0.63 50m: 00:36,26, 100m: 01:15,74 (00:39,48), 150m: 01:55,73 (00:39,99), 200m: 02:35,53 (00:39,80)
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
8.
RT +0.65 50m: 00:36,28, 100m: 01:15,64 (00:39,36)
17 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Jugendklasse 3
8.
RT +0.65 50m: 00:36,15, 100m: 01:15,34 (00:39,19)
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
8.
RT +0.80 50m: 00:36,65, 100m: 01:17,30 (00:40,65), 150m: 02:05,96 (00:48,66), 200m: 02:43,47 (00:37,51)
28 - 200m Lagen Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00 Jugendklasse 3
7.
RT +0.81 50m: 00:35,83, 100m: 01:15,78 (00:39,95), 150m: 02:04,16 (00:48,38), 200m: 02:41,37 (00:37,21)
Indulások
8 - 200m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:19.88
12 - 200m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:35.07
8 - 200m Freistil Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
2:21.36
12 - 200m Rücken Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
2:36.40
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:11.05
17 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:12.71
26 - 100m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:03.92
26 - 100m Freistil Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00
1:03.87
 
Eredmények
8 - 200m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
7.
RT +0.70 50m: 00:31,98, 100m: 01:08,10 (00:36,12), 150m: 01:45,48 (00:37,38), 200m: 02:21,36 (00:35,88)
12 - 200m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
5.
RT +0.61 50m: 00:36,09, 100m: 01:16,23 (00:40,14), 150m: 01:56,76 (00:40,53), 200m: 02:36,40 (00:39,64)
8 - 200m Freistil Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Jugendklasse 3
5.
RT +0.72 50m: 00:31,23, 100m: 01:06,49 (00:35,26), 150m: 01:42,77 (00:36,28), 200m: 02:17,92 (00:35,15)
12 - 200m Rücken Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00 Jugendklasse 3
6.
RT +0.62 50m: 00:35,81, 100m: 01:15,24 (00:39,43), 150m: 01:55,25 (00:40,01), 200m: 02:34,48 (00:39,23)
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
3.
RT +0.59 50m: 00:35,06, 100m: 01:12,71 (00:37,65)
17 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Jugendklasse 3
5.
RT +0.60 50m: 00:34,60, 100m: 01:11,49 (00:36,89)
26 - 100m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
8.
RT +0.71 50m: 00:30,39, 100m: 01:03,87 (00:33,48)
26 - 100m Freistil Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00 Jugendklasse 3
6.
RT +0.77 50m: 00:30,38, 100m: 01:03,12 (00:32,74)
Indulások
24 - 200m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:20.78
24 - 200m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00
2:24.60
 
Eredmények
24 - 200m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Jugendklasse 3
1.
RT +0.82 50m: 00:31,29, 100m: 01:08,17 (00:36,88), 150m: 01:46,49 (00:38,32), 200m: 02:24,60 (00:38,11)
24 - 200m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 15:00 Jugendklasse 3
1.
RT +0.84 50m: 00:31,46, 100m: 01:07,74 (00:36,28), 150m: 01:45,53 (00:37,79), 200m: 02:23,18 (00:37,65)