Romanian International Swimming Championships (09.-12.05.2019) - Dinamo Swimming Pool Bucuresti

Ön itt van: Rendezvények > Romanian International Swimming Championships > Program > Férfi/ak
Program - Férfi/ak
Hátúszás
21 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
21 - 50m Backstroke Men B-Final / Swim-off MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
21 - 50m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
21 - 50m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
31 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
31 - 100m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
31 - 100m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
4 - 200m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4 - 200m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
Mellúszás
11 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
11 - 50m Breaststroke Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
11 - 50m Breaststroke Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
23 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
23 - 100m Breaststroke Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
23 - 100m Breaststroke Men B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
33 - 200m Breaststroke Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33 - 200m Breaststroke Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
Pillangó
2 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
2 - 50m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
2 - 50m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
13 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
13 - 100m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
13 - 100m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
25 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
25 - 200m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
25 - 200m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
Gyors
29 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
29 - 50m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
29 - 50m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
6 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
6 - 100m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
6 - 100m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
15 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
15 - 200m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
15 - 200m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
35 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
35 - 400m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
35 - 400m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
27 - 1500m Freestyle Men slow heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
27 - 1500m Freestyle Men MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
10 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
Vegyes
8 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
8 - 200m Ind. Medley Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
8 - 200m Ind. Medley Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
17 - 400m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
17 - 400m Ind. Medley Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
17 - 400m Ind. Medley Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
37 - 4x100m Medley Men MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00