Öster. Mannschaftswettkämpfe der Schülerklasse (11.07.2020) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Öster. Mannschaftswettkämpfe der Schülerklasse > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 6 - 200m Freistil Herren (Mért)
Jahrgang 2008
1.
PUSKAS Tim2008 F
RT +0.70 50m: 00:32,15, 100m: 01:07,91 (00:35,76), 150m: 01:44,88 (00:36,97), 200m: 02:21,66 (00:36,78)
2.
RT +0.70 50m: 00:33,06, 100m: 01:09,84 (00:36,78), 150m: 01:48,59 (00:38,75), 200m: 02:24,54 (00:35,95)
3.
MILKOV Mario2008 F
50m: 00:34,42, 100m: 01:12,07 (00:37,65), 150m: 01:51,02 (00:38,95), 200m: 02:27,49 (00:36,47)
4.
PANSI Leo2008 F
RT +0.64 50m: 00:33,88, 100m: 01:12,47 (00:38,59), 150m: 01:51,36 (00:38,89), 200m: 02:28,24 (00:36,88)
5.
RT +0.72 50m: 00:33,96, 100m: 01:12,84 (00:38,88), 150m: 01:51,76 (00:38,92), 200m: 02:29,28 (00:37,52)
6.
RT +0.77 50m: 00:35,23, 100m: 01:13,76 (00:38,53), 150m: 01:53,01 (00:39,25), 200m: 02:29,85 (00:36,84)
7.
SöNMEZ Enis2008 F
RT +0.53 50m: 00:34,15, 100m: 01:13,41 (00:39,26), 150m: 01:52,44 (00:39,03), 200m: 02:30,25 (00:37,81)
8.
RT +0.75 50m: 00:35,23, 100m: 01:13,33 (00:38,10), 150m: 01:52,69 (00:39,36), 200m: 02:30,76 (00:38,07)
9.
RT +0.67 50m: 00:34,52, 100m: 01:13,21 (00:38,69), 150m: 01:52,53 (00:39,32), 200m: 02:30,79 (00:38,26)
10.
EMIG Elias2008 F
50m: 00:35,28, 100m: 01:14,64 (00:39,36), 150m: 01:54,24 (00:39,60), 200m: 02:31,13 (00:36,89)
11.
RT +0.70 50m: 00:34,84, 100m: 01:14,20 (00:39,36), 150m: 01:53,85 (00:39,65), 200m: 02:32,51 (00:38,66)
12.
WETZEL Kaj2008 F
RT +0.70 50m: 00:35,15, 100m: 01:15,76 (00:40,61), 150m: 01:56,16 (00:40,40), 200m: 02:34,77 (00:38,61)
13.
50m: 00:34,75, 100m: 01:14,96 (00:40,21), 150m: 01:56,61 (00:41,65), 200m: 02:36,67 (00:40,06)
14.
PANSI Max2008 F
RT +0.53 50m: 00:34,61, 100m: 01:15,22 (00:40,61), 150m: 01:57,17 (00:41,95), 200m: 02:36,99 (00:39,82)
15.
50m: 00:36,39, 100m: 01:17,63 (00:41,24), 150m: 01:59,11 (00:41,48), 200m: 02:38,73 (00:39,62)
16.
RT +0.96 50m: 00:35,83, 100m: 01:18,42 (00:42,59), 150m: 02:01,00 (00:42,58), 200m: 02:40,30 (00:39,30)
17.
RT +0.67 50m: 00:36,50, 100m: 01:18,69 (00:42,19), 150m: 02:00,78 (00:42,09), 200m: 02:40,40 (00:39,62)
18.
50m: 00:36,29, 100m: 01:16,79 (00:40,50), 150m: 01:59,40 (00:42,61), 200m: 02:41,42 (00:42,02)
19.
SLAMIK Ben2008 F
RT +0.59 50m: 00:38,60, 100m: 01:22,11 (00:43,51), 150m: 02:04,82 (00:42,71), 200m: 02:44,12 (00:39,30)
20.
50m: 00:37,77, 100m: 01:21,36 (00:43,59), 150m: 02:06,36 (00:45,00), 200m: 02:45,49 (00:39,13)
21.
RT +0.52 50m: 00:35,03, 100m: 01:17,91 (00:42,88), 150m: 02:03,46 (00:45,55), 200m: 02:46,90 (00:43,44)
22.
50m: 00:39,32, 100m: 01:23,29 (00:43,97), 150m: 02:07,44 (00:44,15), 200m: 02:47,68 (00:40,24)
23.
BERGEN Allen2008 F
50m: 00:39,07, 100m: 01:20,90 (00:41,83), 150m: 02:05,29 (00:44,39), 200m: 02:47,76 (00:42,47)
24.
50m: 00:40,15, 100m: 01:24,65 (00:44,50), 150m: 02:06,14 (00:41,49), 200m: 02:47,80 (00:41,66)
25.
RT +0.71 50m: 00:37,67, 100m: 01:22,29 (00:44,62), 150m: 02:07,19 (00:44,90), 200m: 02:48,06 (00:40,87)
26.
50m: 00:38,95, 100m: 01:22,27 (00:43,32), 150m: 02:06,48 (00:44,21), 200m: 02:48,86 (00:42,38)
27.
50m: 00:38,16, 100m: 01:23,78 (00:45,62), 150m: 02:09,44 (00:45,66), 200m: 02:49,81 (00:40,37)
28.
DONAUER Paul2008 F
50m: 00:38,94, 100m: 01:23,36 (00:44,42), 150m: 02:08,13 (00:44,77), 200m: 02:50,13 (00:42,00)
29.
RT +0.60 50m: 00:37,85, 100m: 01:23,42 (00:45,57), 150m: 02:10,99 (00:47,57), 200m: 02:51,36 (00:40,37)
30.
MAIER Tobias2008 F
50m: 00:39,81, 100m: 01:24,87 (00:45,06), 150m: 02:11,87 (00:47,00), 200m: 02:52,58 (00:40,71)
31.
RT +0.54 50m: 00:38,81, 100m: 01:23,57 (00:44,76), 150m: 02:09,35 (00:45,78), 200m: 02:53,52 (00:44,17)
32.
50m: 00:35,87, 100m: 01:19,25 (00:43,38), 150m: 02:05,36 (00:46,11), 200m: 02:53,61 (00:48,25)
33.
50m: 00:40,66, 100m: 01:25,24 (00:44,58), 150m: 02:10,57 (00:45,33), 200m: 02:53,87 (00:43,30)
34.
50m: 00:39,26, 100m: 01:23,95 (00:44,69), 150m: 02:10,21 (00:46,26), 200m: 02:54,18 (00:43,97)
35.
LAMMER Lucas2008 F
50m: 00:40,91, 100m: 01:26,85 (00:45,94), 150m: 02:13,56 (00:46,71), 200m: 02:58,30 (00:44,74)
36.
RELOTA Devin2008 F
50m: 00:40,42, 100m: 01:26,70 (00:46,28), 150m: 02:15,16 (00:48,46), 200m: 02:58,84 (00:43,68)
37.
50m: 00:40,77, 100m: 01:27,82 (00:47,05), 150m: 02:16,56 (00:48,74), 200m: 03:03,24 (00:46,68)
38.
50m: 00:41,31, 100m: 01:29,87 (00:48,56), 150m: 02:19,81 (00:49,94), 200m: 03:05,28 (00:45,47)
39.
RT +0.75 50m: 00:40,30, 100m: 01:28,52 (00:48,22), 150m: 02:18,88 (00:50,36), 200m: 03:06,74 (00:47,86)
40.
KöRBER Eric2008 F
50m: 00:41,27, 100m: 01:29,58 (00:48,31), 150m: 02:19,32 (00:49,74), 200m: 03:06,97 (00:47,65)
41.
50m: 00:44,94, 100m: 01:33,03 (00:48,09), 150m: 02:22,88 (00:49,85), 200m: 03:09,46 (00:46,58)
42.
50m: 00:43,60, 100m: 01:36,55 (00:52,95), 150m: 02:27,17 (00:50,62), 200m: 03:16,55 (00:49,38)
43.
RT +0.71 50m: 00:43,56, 100m: 01:37,73 (00:54,17), 150m: 02:36,65 (00:58,92), 200m: 03:28,98 (00:52,33)
44.
FAN Levi2008 F
RT +0.65 50m: 00:45,79, 100m: 01:44,34 (00:58,55), 150m: 02:42,11 (00:57,77), 200m: 03:40,65 (00:58,54)
Abgemeldet.
Jahrgang 2009-2011
1.
NEUWIRTH Tim2009 F
50m: 00:34,84, 100m: 01:14,94 (00:40,10), 150m: 01:55,17 (00:40,23), 200m: 02:32,10 (00:36,93)
2.
50m: 00:35,47, 100m: 01:15,35 (00:39,88), 150m: 01:56,68 (00:41,33), 200m: 02:35,14 (00:38,46)
3.
50m: 00:34,91, 100m: 01:15,47 (00:40,56), 150m: 01:57,79 (00:42,32), 200m: 02:37,68 (00:39,89)
4.
50m: 00:36,54, 100m: 01:18,02 (00:41,48), 150m: 02:00,46 (00:42,44), 200m: 02:39,52 (00:39,06)
5.
50m: 00:38,69, 100m: 01:20,04 (00:41,35), 150m: 02:02,35 (00:42,31), 200m: 02:44,46 (00:42,11)
6.
PICEK Simon2009 F
RT +0.84 50m: 00:37,80, 100m: 01:20,16 (00:42,36), 150m: 02:03,07 (00:42,91), 200m: 02:44,85 (00:41,78)
7.
WESELI Elias2009 F
RT +0.58 50m: 00:36,40, 100m: 01:19,69 (00:43,29), 150m: 02:03,47 (00:43,78), 200m: 02:45,06 (00:41,59)
8.
RT +0.46 50m: 00:36,24, 100m: 01:19,22 (00:42,98), 150m: 02:03,32 (00:44,10), 200m: 02:45,72 (00:42,40)
9.
ÖZALP Deniz2010 F
50m: 00:36,35, 100m: 01:19,78 (00:43,43), 150m: 02:04,55 (00:44,77), 200m: 02:46,85 (00:42,30)
10.
ILIEV Boris2010 F
50m: 00:38,62, 100m: 01:22,67 (00:44,05), 150m: 02:07,25 (00:44,58), 200m: 02:47,69 (00:40,44)
11.
FESSL Emil2009 F
50m: 00:38,45, 100m: 01:21,75 (00:43,30), 150m: 02:06,15 (00:44,40), 200m: 02:48,04 (00:41,89)
12.
50m: 00:39,57, 100m: 01:23,18 (00:43,61), 150m: 02:07,98 (00:44,80), 200m: 02:48,54 (00:40,56)
13.
RT +0.63 50m: 00:38,16, 100m: 01:21,95 (00:43,79), 150m: 02:06,55 (00:44,60), 200m: 02:50,19 (00:43,64)
14.
RT +0.78 50m: 00:37,78, 100m: 01:22,99 (00:45,21), 150m: 02:09,40 (00:46,41), 200m: 02:51,39 (00:41,99)
15.
RT +0.69 50m: 00:39,49, 100m: 01:24,40 (00:44,91), 150m: 02:09,01 (00:44,61), 200m: 02:51,55 (00:42,54)
16.
50m: 00:39,70, 100m: 01:24,74 (00:45,04), 150m: 02:10,06 (00:45,32), 200m: 02:51,85 (00:41,79)
17.
KROIS Mattia2009 F
50m: 00:38,02, 100m: 01:21,58 (00:43,56), 150m: 02:07,49 (00:45,91), 200m: 02:51,92 (00:44,43)
18.
OPELKA Simon2009 F
50m: 00:39,86, 100m: 01:25,28 (00:45,42), 150m: 02:12,46 (00:47,18), 200m: 02:52,65 (00:40,19)
19.
50m: 00:39,96, 100m: 01:25,12 (00:45,16), 150m: 02:11,61 (00:46,49), 200m: 02:53,40 (00:41,79)
20.
50m: 00:37,55, 100m: 01:23,12 (00:45,57), 150m: 02:08,86 (00:45,74), 200m: 02:53,67 (00:44,81)
21.
50m: 00:40,41, 100m: 01:26,70 (00:46,29), 150m: 02:12,41 (00:45,71), 200m: 02:53,88 (00:41,47)
22.
RT +01.00 50m: 00:39,57, 100m: 01:24,75 (00:45,18), 150m: 02:10,27 (00:45,52), 200m: 02:54,37 (00:44,10)
23.
RT +0.72 50m: 00:38,64, 100m: 01:23,92 (00:45,28), 150m: 02:11,68 (00:47,76), 200m: 02:54,67 (00:42,99)
24.
50m: 00:40,40, 100m: 01:26,68 (00:46,28), 150m: 02:13,11 (00:46,43), 200m: 02:55,53 (00:42,42)
25.
50m: 00:39,56, 100m: 01:24,93 (00:45,37), 150m: 02:11,62 (00:46,69), 200m: 02:55,55 (00:43,93)
26.
SISKA David2009 F
RT +0.71 50m: 00:41,08, 100m: 01:26,88 (00:45,80), 150m: 02:13,41 (00:46,53), 200m: 02:55,63 (00:42,22)
27.
RT +0.93 50m: 00:38,78, 100m: 01:24,62 (00:45,84), 150m: 02:11,67 (00:47,05), 200m: 02:56,13 (00:44,46)
28.
RT +0.52 50m: 00:38,55, 100m: 01:25,59 (00:47,04), 150m: 02:11,50 (00:45,91), 200m: 02:56,17 (00:44,67)
29.
50m: 00:41,15, 100m: 01:26,14 (00:44,99), 150m: 02:12,06 (00:45,92), 200m: 02:56,33 (00:44,27)
30.
SISKA Daniel2011 F
50m: 00:42,40, 100m: 01:28,76 (00:46,36), 150m: 02:15,87 (00:47,11), 200m: 03:01,28 (00:45,41)
31.
50m: 00:40,53, 100m: 01:27,71 (00:47,18), 150m: 02:16,86 (00:49,15), 200m: 03:02,12 (00:45,26)
32.
50m: 00:43,80, 100m: 01:31,90 (00:48,10), 150m: 02:20,37 (00:48,47), 200m: 03:03,30 (00:42,93)
33.
LANG Kilian2010 F
50m: 00:41,18, 100m: 01:31,12 (00:49,94), 150m: 02:18,50 (00:47,38), 200m: 03:04,50 (00:46,00)
34.
LANG Tristan2010 F
50m: 00:41,30, 100m: 01:29,06 (00:47,76), 150m: 02:18,52 (00:49,46), 200m: 03:05,28 (00:46,76)
35.
50m: 00:43,54, 100m: 01:32,83 (00:49,29), 150m: 02:20,62 (00:47,79), 200m: 03:05,59 (00:44,97)
36.
NIGG Laurin2009 F
RT +0.73 50m: 00:43,67, 100m: 01:31,34 (00:47,67), 150m: 02:22,41 (00:51,07), 200m: 03:09,31 (00:46,90)
37.
50m: 00:43,06, 100m: 01:32,56 (00:49,50), 150m: 02:22,11 (00:49,55), 200m: 03:10,37 (00:48,26)
38.
RT +0.61 50m: 00:43,85, 100m: 01:35,60 (00:51,75), 150m: 02:27,31 (00:51,71), 200m: 03:10,80 (00:43,49)
39.
RT +0.73 50m: 00:42,73, 100m: 01:35,01 (00:52,28), 150m: 02:26,90 (00:51,89), 200m: 03:12,81 (00:45,91)
40.
RT +0.72 50m: 00:44,34, 100m: 01:35,54 (00:51,20), 150m: 02:26,82 (00:51,28), 200m: 03:13,29 (00:46,47)
41.
BLUM Camillo2010 F
50m: 00:44,25, 100m: 01:37,15 (00:52,90), 150m: 02:27,94 (00:50,79), 200m: 03:13,30 (00:45,36)
42.
RT +0.71 50m: 00:42,61, 100m: 01:34,31 (00:51,70), 150m: 02:27,29 (00:52,98), 200m: 03:14,27 (00:46,98)
43.
SOBKOVA Nico2010 F
RT +0.70 50m: 00:41,15, 100m: 01:32,09 (00:50,94), 150m: 02:23,80 (00:51,71), 200m: 03:14,60 (00:50,80)
44.
50m: 00:46,22, 100m: 01:37,47 (00:51,25), 150m: 02:30,35 (00:52,88), 200m: 03:16,27 (00:45,92)
45.
EIBL Martin2009 F
RT +0.81 50m: 00:43,08, 100m: 01:34,22 (00:51,14), 150m: 02:26,97 (00:52,75), 200m: 03:18,66 (00:51,69)
46.
50m: 00:48,13, 100m: 01:40,66 (00:52,53), 150m: 02:31,27 (00:50,61), 200m: 03:18,90 (00:47,63)
47.
RT +0.82 50m: 00:42,67, 100m: 01:36,17 (00:53,50), 150m: 02:31,75 (00:55,58), 200m: 03:19,49 (00:47,74)
48.
MANHAL Tim2011 F
50m: 00:45,35, 100m: 01:37,86 (00:52,51), 150m: 02:31,08 (00:53,22), 200m: 03:20,39 (00:49,31)
49.
RT +0.58 50m: 00:46,32, 100m: 01:37,39 (00:51,07), 150m: 02:32,54 (00:55,15), 200m: 03:26,30 (00:53,76)
50.
50m: 00:46,39, 100m: 01:40,54 (00:54,15), 150m: 02:35,06 (00:54,52), 200m: 03:27,91 (00:52,85)
51.
50m: 00:41,90, 100m: 01:35,59 (00:53,69), 150m: 02:33,25 (00:57,66), 200m: 03:30,15 (00:56,90)
52.
WANG Anthony2009 F
RT +0.66 50m: 00:46,64, 100m: 01:42,83 (00:56,19), 150m: 02:39,64 (00:56,81), 200m: 03:33,37 (00:53,73)
53.
50m: 00:49,17, 100m: 01:46,47 (00:57,30), 150m: 02:46,92 (01:00,45), 200m: 03:40,35 (00:53,43)
54.
50m: 00:48,76, 100m: 01:47,08 (00:58,32), 150m: 02:47,45 (01:00,37), 200m: 03:41,59 (00:54,14)
55.
50m: 00:46,73, 100m: 01:46,55 (00:59,82), 150m: 02:45,69 (00:59,14), 200m: 03:46,16 (01:00,47)
56.
RT +0.72 50m: 00:48,14, 100m: 01:47,90 (00:59,76), 150m: 02:49,88 (01:01,98), 200m: 03:54,15 (01:04,27)
Abgemeldet.
Abgemeldet.
REIF Cem2010 F
Abgemeldet.
WOLF Julian2009 F
Abgemeldet.
15:55 SW 4.4 Start vor dem Startsignal