CANCELLED: Österr. Meisterschaften der Nachwuchsklassen (23.-26.07.2020) - Citysplash St. Pölten

Ön itt van: Rendezvények > CANCELLED: Österr. Meisterschaften der Nachwuchsklassen > Program > Nő/k
Program - Nő/k
Hátúszás
17 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
17 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
12 - 200m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
12 - 200m Rücken Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
Mellúszás
10 - 100m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
10 - 100m Brust Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
19 - 200m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
19 - 200m Brust Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
Pillangó
14 - 100m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
14 - 100m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
24 - 200m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
24 - 200m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 15:30
Gyors
26 - 100m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
26 - 100m Freistil Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 15:30
8 - 200m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
8 - 200m Freistil Damen Finale DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 16:00
21 - 400m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
21 - 400m Freistil Damen Finale DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00
6 - 4x100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00
Vegyes
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
28 - 200m Lagen Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 15:30
1 - 400m Lagen Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:30, Kezdés 14:00
30 - 4x100m Lagenstaffel Damen MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 15:30