Wiener Cup 2020 Runde 2 (16.02.2020) - Wien-Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > Wiener Cup 2020 Runde 2 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 21 - 4x50m Lagenstaffel Damen (Mért)
Wiener Cup - Schülerklasse
1.
Hollinsky Naomi (2009 / 11 Jahre), RT +0.66 50m: 00:39,19
Stanescu Enya (2008 / 12 Jahre), RT +0.47 100m: 01:16,01 (00:36,82)
Hollinsky Aviva (2008 / 12 Jahre), RT +0.62 150m: 01:48,31 (00:32,30)
Kovac Trisha (2008 / 12 Jahre), RT +0.16 200m: 02:23,45 (00:35,14)
2.
Berkes Brigitta (2010 / 10 Jahre), RT +0.61 50m: 00:38,49
Baranyay Zsófia (2008 / 12 Jahre), RT +0.51 100m: 01:15,02 (00:36,53)
Vágó Peggi (2009 / 11 Jahre), 150m: 01:50,49 (00:35,47)
Tamás Rebeka (2011 / 9 Jahre), 200m: 02:24,26 (00:33,77)
3.
Trybula Leonie (2010 / 10 Jahre), RT +0.65 50m: 00:39,72
De Haan Alessia (2009 / 11 Jahre), 100m: 01:21,85 (00:42,13)
Hammerl Marlene (2008 / 12 Jahre), RT +0.59 150m: 01:54,84 (00:32,99)
Schober Mala (2009 / 11 Jahre), 200m: 02:31,86 (00:37,02)
4.
Titz Leopoldine (2009 / 11 Jahre), RT +0.88 50m: 00:39,77
Bako Sara (2010 / 10 Jahre), RT +0.81 100m: 01:25,88 (00:46,11)
Melikant Imola (2008 / 12 Jahre), 150m: 01:59,50 (00:33,62)
Levai Claudia (2008 / 12 Jahre), RT +0.39 200m: 02:35,01 (00:35,51)
5.
Hlozkova Stella (2008 / 12 Jahre), RT +0.65 50m: 00:36,46
Ruhaltinger Rita Theresa (2009 / 11 Jahre), RT +0.41 100m: 01:26,42 (00:49,96)
Frey Emma Sophie (2008 / 12 Jahre), RT +0.66 150m: 02:01,26 (00:34,84)
Gamali Ganna (2009 / 11 Jahre), RT +0.54 200m: 02:36,35 (00:35,09)
6.
Dogru Ennie (2009 / 11 Jahre), RT +0.90 50m: 00:43,26
Mathes Clementine (2010 / 10 Jahre), 100m: 01:33,42 (00:50,16)
Gehrke Mila (2008 / 12 Jahre), 150m: 02:18,03 (00:44,61)
Meichel Elina (2009 / 11 Jahre), 200m: 02:53,23 (00:35,20)
7.
Melikant Imola (2008 / 12 Jahre), RT +0.71 50m: 00:41,74
Zohar Ivona Neja (2010 / 10 Jahre), RT +0.49 100m: 01:32,81 (00:51,07)
Reindl Katelyn (2010 / 10 Jahre)
Meszaros Mira (2010 / 10 Jahre), 200m: 03:00,39 (01:27,58)
8.
Barat Emma (2008 / 12 Jahre), RT +0.64 50m: 00:39,81
Limbeck Hannah (2009 / 11 Jahre), RT +0.28 100m: 01:28,24 (00:48,43)
Emrovic Azemina (2011 / 9 Jahre), RT +0.23 150m: 02:17,75 (00:49,51)
Weber Irina (2010 / 10 Jahre), 200m: 03:03,59 (00:45,84)
9.
Neuwirth Amelie (2010 / 10 Jahre), RT +0.81 50m: 00:44,58
Stevanovic Teodora (2009 / 11 Jahre), RT +0.46 100m: 01:42,88 (00:58,30)
Petrak Elena (2009 / 11 Jahre), RT +0.46 150m: 02:22,72 (00:39,84)
Reisner Kimberly (2011 / 9 Jahre), 200m: 03:05,20 (00:42,48)
10.
Weseli Anja (2011 / 9 Jahre), RT +0.56 50m: 00:49,70
Fuchshofer Iris (2010 / 10 Jahre), 100m: 01:41,50 (00:51,80)
Ousko-Oberhoffer Verena (2011 / 9 Jahre), 150m: 02:27,97 (00:46,47)
Bezyk Karyna (2009 / 11 Jahre), RT +0.15 200m: 03:09,08 (00:41,11)
11.
Muslim Hana (2011 / 9 Jahre), RT +0.80 50m: 00:52,27
Heumann Kira (2011 / 9 Jahre), 100m: 01:48,32 (00:56,05)
Dhaouadi Rim (2011 / 9 Jahre), 150m: 02:34,20 (00:45,88)
Buenaflor Charm (2011 / 9 Jahre), 200m: 03:20,63 (00:46,43)
Mehmedovik Alisa (2009 / 11 Jahre), RT +0.61 50m: 00:40,05
Haas Ivalina (2008 / 12 Jahre), RT +0.38 100m: 01:28,08 (00:48,03)
Dintcheva Dea (2009 / 11 Jahre), RT -0.10
Ponevezhskaya Sofya (2008 / 12 Jahre)
14:15 SW 10.11 Frühstart 3. SchwimmerIn