CANCELLED: Romanian International Swimming Championships (26.-29.03.2020) - Dinamo Bucuresti "ANATOL GRINTESCU"

Ön itt van: Rendezvények > CANCELLED: Romanian International Swimming Championships > Program > Férfi/ak
Program - Férfi/ak
Hátúszás
24 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
24 - 50m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
24 - 50m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
36 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
36 - 100m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
36 - 100m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
3 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
3 - 200m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
3 - 200m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
Mellúszás
13 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
13 - 50m Breaststroke Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
13 - 50m Breaststroke Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
26 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
26 - 100m Breaststroke Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
26 - 100m Breaststroke Men B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
38 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
38 - 200m Breaststroke Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
38 - 200m Breaststroke Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
Pillangó
1 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
1 - 50m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
1 - 50m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
15 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
15 - 100m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
15 - 100m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
28 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
28 - 200m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
28 - 200m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
Gyors
34 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
34 - 50m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
34 - 50m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
5 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
5 - 100m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
5 - 100m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
17 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
17 - 200m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
17 - 200m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
40 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
40 - 400m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
40 - 400m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
9 - 800m Freestyle Men slow heats MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
10 - 800m Freestyle Men fastest heat MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
30 - 1500m Freestyle Men slow heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
31 - 1500m Freestyle Men fastest heat MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
12 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
Vegyes
7 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
7 - 200m Ind. Medley Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
7 - 200m Ind. Medley Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
19 - 400m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
19 - 400m Ind. Medley Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
19 - 400m Ind. Medley Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
43 - 4x100m Medley Men MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00