CANCELLED: Romanian International Swimming Championships (26.-29.03.2020) - Dinamo Bucuresti "ANATOL GRINTESCU"

Ön itt van: Rendezvények > CANCELLED: Romanian International Swimming Championships > Program > Szakaszok
Program - Szakaszok
Csütörtök 26.03.2020 - 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
1 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM
2 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM
3 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM
4 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM
5 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM
6 - 400m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM
7 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM
8 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM
9 - 800m Freestyle Men slow heats MéRT
Csütörtök 26.03.2020 - 2. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
1 - 50m Butterfly Men A-Final A-DöNTő
1 - 50m Butterfly Men B-Final B-DöNTő
2 - 50m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő
2 - 50m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő
3 - 200m Backstroke Men A-Final A-DöNTő
3 - 200m Backstroke Men B-Final B-DöNTő
4 - 100m Backstroke Women A-Final A-DöNTő
4 - 100m Backstroke Women B-Final B-DöNTő
5 - 100m Freestyle Men A-Final A-DöNTő
5 - 100m Freestyle Men B-Final B-DöNTő
6 - 400m Freestyle Women A-Final A-DöNTő
6 - 400m Freestyle Women B-Final B-DöNTő
7 - 200m Ind. Medley Men A-Final A-DöNTő
7 - 200m Ind. Medley Men B-Final B-DöNTő
8 - 200m Ind. Medley Women A-Final A-DöNTő
8 - 200m Ind. Medley Women B-Final B-DöNTő
10 - 800m Freestyle Men fastest heat MéRT
11 - 4x100m Freestyle Women MéRT
12 - 4x100m Freestyle Men MéRT
Péntek 27.03.2020 - 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
13 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM
14 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM
15 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM
16 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM
17 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM
18 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM
19 - 400m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM
20 - 800m Freestyle Women slow heats MéRT
Péntek 27.03.2020 - 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
13 - 50m Breaststroke Men A-Final A-DöNTő
13 - 50m Breaststroke Men B-Final B-DöNTő
14 - 50m Butterfly Women A-Final A-DöNTő
14 - 50m Butterfly Women B-Final B-DöNTő
15 - 100m Butterfly Men A-Final A-DöNTő
15 - 100m Butterfly Men B-Final B-DöNTő
16 - 200m Backstroke Women A-Final A-DöNTő
16 - 200m Backstroke Women B-Final B-DöNTő
17 - 200m Freestyle Men A-Final A-DöNTő
17 - 200m Freestyle Men B-Final B-DöNTő
18 - 100m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő
18 - 100m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő
19 - 400m Ind. Medley Men A-Final A-DöNTő
19 - 400m Ind. Medley Men B-Final B-DöNTő
21 - 800m Freestyle Women fastest heat MéRT
22 - 4x100m Freestyle Mixed MéRT
Szombat 28.03.2020 - 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
23 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM
24 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM
25 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM
26 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM
27 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM
28 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM
29 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM
30 - 1500m Freestyle Men slow heats MéRT
Szombat 28.03.2020 - 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
23 - 50m Freestyle Women A-Final A-DöNTő
23 - 50m Freestyle Women B-Final B-DöNTő
24 - 50m Backstroke Men A-Final A-DöNTő
24 - 50m Backstroke Men B-Final B-DöNTő
25 - 200m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő
25 - 200m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő
26 - 100m Breaststroke Men A-Final A-DöNTő
26 - 100m Breaststroke Men B-Final B-DöNTő
27 - 100m Butterfly Women A-Final A-DöNTő
27 - 100m Butterfly Women B-Final B-DöNTő
28 - 200m Butterfly Men A-Final A-DöNTő
28 - 200m Butterfly Men B-Final B-DöNTő
29 - 200m Freestyle Women A-Final A-DöNTő
29 - 200m Freestyle Women B-Final B-DöNTő
31 - 1500m Freestyle Men fastest heat MéRT
32 - 4x100m Medley Mixed MéRT
Vasárnap 29.03.2020 - 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
33 - 400m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM
34 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM
35 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM
36 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM
37 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM
38 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM
39 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM
40 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM
41 - 1500m Freestyle Women slow heats MéRT
Vasárnap 29.03.2020 - 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 17:00
33 - 400m Ind. Medley Women A-Final A-DöNTő
33 - 400m Ind. Medley Women B-Final B-DöNTő
34 - 50m Freestyle Men A-Final A-DöNTő
34 - 50m Freestyle Men B-Final B-DöNTő
35 - 50m Backstroke Women A-Final A-DöNTő
35 - 50m Backstroke Women B-Final B-DöNTő
36 - 100m Backstroke Men A-Final A-DöNTő
36 - 100m Backstroke Men B-Final B-DöNTő
37 - 200m Butterfly Women A-Final A-DöNTő
37 - 200m Butterfly Women B-Final B-DöNTő
38 - 200m Breaststroke Men A-Final A-DöNTő
38 - 200m Breaststroke Men B-Final B-DöNTő
39 - 100m Freestyle Women A-Final A-DöNTő
39 - 100m Freestyle Women B-Final B-DöNTő
40 - 400m Freestyle Men A-Final A-DöNTő
40 - 400m Freestyle Men B-Final B-DöNTő
42 - 1500m Freestyle Women fastest heat MéRT
43 - 4x100m Medley Men MéRT
44 - 4x100m Medley Women MéRT