Einladungsschwimmen des OSV 2020 "ANOROC" (17.-20.12.2020) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Einladungsschwimmen des OSV 2020 "ANOROC" > Program > Férfi/ak
Program - Férfi/ak
Hátúszás
14 - 50m Rücken Herren Vorlauf ELőFUTAM, 9. Szakaszok - Bemelegítés 10:15, Kezdés 11:15
14 - 50m Rücken Herren Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
12 - 100m Rücken Herren Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
12 - 100m Rücken Herren Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
6 - 200m Rücken Herren Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
6 - 200m Rücken Herren Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Mellúszás
15 - 50m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 9. Szakaszok - Bemelegítés 10:15, Kezdés 11:15
15 - 50m Brust Herren Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
5 - 100m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
5 - 100m Brust Herren Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
11 - 200m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
11 - 200m Brust Herren Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Pillangó
9 - 50m Schmetterling Herren Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
9 - 50m Schmetterling Herren Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
8 - 100m Schmetterling Herren Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
8 - 100m Schmetterling Herren Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
13 - 200m Schmetterling Herren Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
13 - 200m Schmetterling Herren Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Gyors
4 - 50m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
4 - 50m Freistil Herren Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
16 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 9. Szakaszok - Bemelegítés 10:15, Kezdés 11:15
16 - 100m Freistil Herren Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
10 - 200m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
10 - 200m Freistil Herren Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
7 - 400m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
7 - 400m Freistil Herren Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
19 - 800m Freistil Herren MéRT, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
3 - 1500m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 15:30
Vegyes
17 - 200m Lagen Herren Vorlauf ELőFUTAM, 9. Szakaszok - Bemelegítés 10:15, Kezdés 11:15
17 - 200m Lagen Herren Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1 - 400m Lagen Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 15:30