Einladungsschwimmen des OSV 2020 "ANOROC" (17.-20.12.2020) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Einladungsschwimmen des OSV 2020 "ANOROC" > Program > Nő/k
Program - Nő/k
Hátúszás
14 - 50m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 8. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
14 - 50m Rücken Damen Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
12 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
12 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
6 - 200m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
6 - 200m Rücken Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Mellúszás
15 - 50m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 8. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
15 - 50m Brust Damen Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
5 - 100m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
5 - 100m Brust Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
11 - 200m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
11 - 200m Brust Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Pillangó
9 - 50m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
9 - 50m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
8 - 100m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
8 - 100m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
13 - 200m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
13 - 200m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Gyors
4 - 50m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4 - 50m Freistil Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
16 - 100m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 8. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
16 - 100m Freistil Damen Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
10 - 200m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
10 - 200m Freistil Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
7 - 400m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
7 - 400m Freistil Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 15:30
18 - 1500m Freistil Damen MéRT, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
Vegyes
17 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 8. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
17 - 200m Lagen Damen Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1 - 400m Lagen Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 15:30