OÖ Landesmeisterschaften 2021 (03.-04.07.2021) - Strandbad Gmunden

Ön itt van: Rendezvények > OÖ Landesmeisterschaften 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 8 - 200m Rücken Herren (Mért)
Herren
1.
50m: 00:29,90, 100m: 01:03,77 (00:33,87), 150m: 01:38,33 (00:34,56), 200m: 02:12,70 (00:34,37)
2.
50m: 00:31,89, 100m: 01:05,77 (00:33,88), 150m: 01:41,57 (00:35,80), 200m: 02:17,04 (00:35,47)
3.
50m: 00:31,85, 100m: 01:07,11 (00:35,26), 150m: 01:43,08 (00:35,97), 200m: 02:18,31 (00:35,23)
4.
50m: 00:31,52, 100m: 01:06,08 (00:34,56), 150m: 01:42,90 (00:36,82), 200m: 02:18,76 (00:35,86)
5.
HOFER Daniel2004 F
50m: 00:32,01, 100m: 01:07,92 (00:35,91), 150m: 01:45,28 (00:37,36), 200m: 02:22,67 (00:37,39)
6.
50m: 00:34,83, 100m: 01:11,95 (00:37,12), 150m: 01:51,07 (00:39,12), 200m: 02:28,81 (00:37,74)
7.
LIN Alex2006 F
50m: 00:33,77, 100m: 01:11,51 (00:37,74), 150m: 01:50,08 (00:38,57), 200m: 02:29,02 (00:38,94)
8.
50m: 00:34,58, 100m: 01:11,74 (00:37,16), 150m: 01:50,84 (00:39,10), 200m: 02:29,26 (00:38,42)
9.
50m: 00:35,14, 100m: 01:14,02 (00:38,88), 150m: 01:53,35 (00:39,33), 200m: 02:31,29 (00:37,94)
10.
50m: 00:34,36, 100m: 01:13,40 (00:39,04), 150m: 01:54,36 (00:40,96), 200m: 02:31,43 (00:37,07)
11.
50m: 00:35,82, 100m: 01:14,67 (00:38,85), 150m: 01:55,08 (00:40,41), 200m: 02:33,38 (00:38,30)
12.
50m: 00:35,57, 100m: 01:15,13 (00:39,56), 150m: 01:57,63 (00:42,50), 200m: 02:38,77 (00:41,14)
13.
50m: 00:37,05, 100m: 01:19,08 (00:42,03), 150m: 01:59,80 (00:40,72), 200m: 02:39,99 (00:40,19)
14.
50m: 00:38,26, 100m: 01:19,35 (00:41,09), 150m: 02:01,30 (00:41,95), 200m: 02:43,22 (00:41,92)
15.
FICHT Leon2006 F
50m: 00:38,86, 100m: 01:20,40 (00:41,54), 150m: 02:03,05 (00:42,65), 200m: 02:44,87 (00:41,82)
16.
50m: 00:37,48, 100m: 01:19,80 (00:42,32), 150m: 02:04,26 (00:44,46), 200m: 02:46,00 (00:41,74)
17.
JUSIC Dino2006 F
50m: 00:39,47, 100m: 01:22,86 (00:43,39), 150m: 02:07,58 (00:44,72), 200m: 02:48,67 (00:41,09)
18.
50m: 00:40,05, 100m: 01:23,69 (00:43,64), 150m: 02:09,33 (00:45,64), 200m: 02:49,93 (00:40,60)
19.
50m: 00:37,92, 100m: 01:20,31 (00:42,39), 150m: 02:06,57 (00:46,26), 200m: 02:50,06 (00:43,49)
20.
50m: 00:39,65, 100m: 01:23,11 (00:43,46), 150m: 02:07,64 (00:44,53), 200m: 02:50,15 (00:42,51)
21.
50m: 00:42,38, 100m: 01:27,91 (00:45,53), 150m: 02:17,22 (00:49,31), 200m: 03:03,28 (00:46,06)
22.
50m: 00:43,16, 100m: 01:31,36 (00:48,20), 150m: 02:19,70 (00:48,34), 200m: 03:05,64 (00:45,94)
Abgemeldet.
Junioren
1.
50m: 00:31,89, 100m: 01:05,77 (00:33,88), 150m: 01:41,57 (00:35,80), 200m: 02:17,04 (00:35,47)
2.
HOFER Daniel2004 F
50m: 00:32,01, 100m: 01:07,92 (00:35,91), 150m: 01:45,28 (00:37,36), 200m: 02:22,67 (00:37,39)
Abgemeldet.
AK 15-16
1.
50m: 00:34,83, 100m: 01:11,95 (00:37,12), 150m: 01:51,07 (00:39,12), 200m: 02:28,81 (00:37,74)
2.
LIN Alex2006 F
50m: 00:33,77, 100m: 01:11,51 (00:37,74), 150m: 01:50,08 (00:38,57), 200m: 02:29,02 (00:38,94)
3.
50m: 00:34,58, 100m: 01:11,74 (00:37,16), 150m: 01:50,84 (00:39,10), 200m: 02:29,26 (00:38,42)
4.
50m: 00:34,36, 100m: 01:13,40 (00:39,04), 150m: 01:54,36 (00:40,96), 200m: 02:31,43 (00:37,07)
5.
50m: 00:35,57, 100m: 01:15,13 (00:39,56), 150m: 01:57,63 (00:42,50), 200m: 02:38,77 (00:41,14)
6.
50m: 00:38,26, 100m: 01:19,35 (00:41,09), 150m: 02:01,30 (00:41,95), 200m: 02:43,22 (00:41,92)
7.
FICHT Leon2006 F
50m: 00:38,86, 100m: 01:20,40 (00:41,54), 150m: 02:03,05 (00:42,65), 200m: 02:44,87 (00:41,82)
8.
50m: 00:37,48, 100m: 01:19,80 (00:42,32), 150m: 02:04,26 (00:44,46), 200m: 02:46,00 (00:41,74)
9.
JUSIC Dino2006 F
50m: 00:39,47, 100m: 01:22,86 (00:43,39), 150m: 02:07,58 (00:44,72), 200m: 02:48,67 (00:41,09)
AK 13-14
1.
50m: 00:35,14, 100m: 01:14,02 (00:38,88), 150m: 01:53,35 (00:39,33), 200m: 02:31,29 (00:37,94)
2.
50m: 00:35,82, 100m: 01:14,67 (00:38,85), 150m: 01:55,08 (00:40,41), 200m: 02:33,38 (00:38,30)
3.
50m: 00:37,05, 100m: 01:19,08 (00:42,03), 150m: 01:59,80 (00:40,72), 200m: 02:39,99 (00:40,19)
4.
50m: 00:40,05, 100m: 01:23,69 (00:43,64), 150m: 02:09,33 (00:45,64), 200m: 02:49,93 (00:40,60)
5.
50m: 00:37,92, 100m: 01:20,31 (00:42,39), 150m: 02:06,57 (00:46,26), 200m: 02:50,06 (00:43,49)
6.
50m: 00:39,65, 100m: 01:23,11 (00:43,46), 150m: 02:07,64 (00:44,53), 200m: 02:50,15 (00:42,51)
7.
50m: 00:42,38, 100m: 01:27,91 (00:45,53), 150m: 02:17,22 (00:49,31), 200m: 03:03,28 (00:46,06)
8.
50m: 00:43,16, 100m: 01:31,36 (00:48,20), 150m: 02:19,70 (00:48,34), 200m: 03:05,64 (00:45,94)
AK 11-12
1.
50m: 00:41,43, 100m: 01:24,80 (00:43,37), 150m: 02:09,57 (00:44,77), 200m: 02:52,29 (00:42,72)
2.
50m: 00:42,77, 100m: 01:28,62 (00:45,85), 150m: 02:13,29 (00:44,67), 200m: 02:55,03 (00:41,74)
3.
SOBCZAK Noah2009 F
50m: 00:41,60, 100m: 01:26,04 (00:44,44), 150m: 02:12,11 (00:46,07), 200m: 02:56,92 (00:44,81)
4.
50m: 00:42,24, 100m: 01:28,40 (00:46,16), 150m: 02:15,47 (00:47,07), 200m: 02:59,38 (00:43,91)
5.
50m: 00:42,23, 100m: 01:30,72 (00:48,49), 150m: 02:18,63 (00:47,91), 200m: 03:03,32 (00:44,69)
6.
50m: 00:42,86, 100m: 01:30,12 (00:47,26), 150m: 02:19,29 (00:49,17), 200m: 03:07,59 (00:48,30)