OÖ Landesmeisterschaften 2021 (03.-04.07.2021) - Strandbad Gmunden

Ön itt van: Rendezvények > OÖ Landesmeisterschaften 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 21 - 100m Rücken Herren (Mért)
Herren
1.
50m: 00:27,91, 100m: 00:58,45 (00:30,54)
2.
50m: 00:29,77, 100m: 01:00,20 (00:30,43)
3.
50m: 00:29,72, 100m: 01:00,31 (00:30,59)
4.
50m: 00:29,44, 100m: 01:01,14 (00:31,70)
5.
EDL Lukas2006 F
50m: 00:29,42, 100m: 01:01,93 (00:32,51)
6.
HOFER Daniel2004 F
50m: 00:30,71, 100m: 01:03,70 (00:32,99)
7.
50m: 00:30,65, 100m: 01:04,08 (00:33,43)
8.
50m: 00:32,77, 100m: 01:04,82 (00:32,05)
9.
50m: 00:31,67, 100m: 01:06,63 (00:34,96)
10.
LIN Alex2006 F
50m: 00:32,22, 100m: 01:06,99 (00:34,77)
11.
50m: 00:32,71, 100m: 01:08,50 (00:35,79)
12.
50m: 00:32,97, 100m: 01:08,97 (00:36,00)
13.
50m: 00:33,72, 100m: 01:09,81 (00:36,09)
14.
50m: 00:34,02, 100m: 01:10,64 (00:36,62)
15.
50m: 00:34,13, 100m: 01:10,93 (00:36,80)
16.
50m: 00:34,20, 100m: 01:11,00 (00:36,80)
17.
50m: 00:35,11, 100m: 01:12,22 (00:37,11)
18.
50m: 00:35,32, 100m: 01:12,32 (00:37,00)
19.
50m: 00:35,31, 100m: 01:12,58 (00:37,27)
20.
50m: 00:35,90, 100m: 01:13,05 (00:37,15)
21.
50m: 00:34,73, 100m: 01:13,47 (00:38,74)
22.
50m: 00:36,19, 100m: 01:15,10 (00:38,91)
23.
FICHT Leon2006 F
50m: 00:37,66, 100m: 01:16,54 (00:38,88)
24.
50m: 00:37,38, 100m: 01:16,68 (00:39,30)
25.
50m: 00:38,03, 100m: 01:18,35 (00:40,32)
26.
50m: 00:38,03, 100m: 01:18,37 (00:40,34)
27.
50m: 00:37,67, 100m: 01:19,01 (00:41,34)
28.
JUSIC Dino2006 F
50m: 00:39,13, 100m: 01:19,31 (00:40,18)
29.
50m: 00:37,77, 100m: 01:19,49 (00:41,72)
30.
50m: 00:39,41, 100m: 01:21,20 (00:41,79)
31.
50m: 00:39,81, 100m: 01:21,65 (00:41,84)
32.
50m: 00:40,33, 100m: 01:21,67 (00:41,34)
33.
50m: 00:40,04, 100m: 01:23,25 (00:43,21)
34.
DONAUER Paul2008 F
50m: 00:43,73, 100m: 01:23,81 (00:40,08)
35.
50m: 00:42,15, 100m: 01:25,37 (00:43,22)
36.
50m: 00:42,37, 100m: 01:27,73 (00:45,36)
37.
50m: 00:42,38, 100m: 01:28,70 (00:46,32)
38.
50m: 00:46,40, 100m: 01:32,68 (00:46,28)
39.
50m: 00:49,81, 100m: 01:39,74 (00:49,93)
40.
50m: 00:47,53, 100m: 01:40,54 (00:53,01)
LEHMANN Luca2008 F
Abgemeldet.
DASTL Julian2006 F
Abgemeldet.
Junioren
1.
50m: 00:29,72, 100m: 01:00,31 (00:30,59)
2.
HOFER Daniel2004 F
50m: 00:30,71, 100m: 01:03,70 (00:32,99)
3.
50m: 00:30,65, 100m: 01:04,08 (00:33,43)
4.
50m: 00:31,67, 100m: 01:06,63 (00:34,96)
5.
50m: 00:33,72, 100m: 01:09,81 (00:36,09)
6.
50m: 00:35,90, 100m: 01:13,05 (00:37,15)
AK 16
1.
50m: 00:35,32, 100m: 01:12,32 (00:37,00)
2.
50m: 00:36,19, 100m: 01:15,10 (00:38,91)
3.
50m: 00:37,38, 100m: 01:16,68 (00:39,30)
AK 15
1.
EDL Lukas2006 F
50m: 00:29,42, 100m: 01:01,93 (00:32,51)
2.
LIN Alex2006 F
50m: 00:32,22, 100m: 01:06,99 (00:34,77)
3.
50m: 00:32,71, 100m: 01:08,50 (00:35,79)
4.
50m: 00:32,97, 100m: 01:08,97 (00:36,00)
5.
50m: 00:34,02, 100m: 01:10,64 (00:36,62)
6.
50m: 00:35,31, 100m: 01:12,58 (00:37,27)
7.
FICHT Leon2006 F
50m: 00:37,66, 100m: 01:16,54 (00:38,88)
8.
50m: 00:38,03, 100m: 01:18,37 (00:40,34)
9.
JUSIC Dino2006 F
50m: 00:39,13, 100m: 01:19,31 (00:40,18)
10.
50m: 00:37,77, 100m: 01:19,49 (00:41,72)
DASTL Julian2006 F
Abgemeldet.
AK 14
1.
50m: 00:34,20, 100m: 01:11,00 (00:36,80)
2.
50m: 00:35,11, 100m: 01:12,22 (00:37,11)
3.
50m: 00:34,73, 100m: 01:13,47 (00:38,74)
4.
50m: 00:37,67, 100m: 01:19,01 (00:41,34)
5.
50m: 00:40,04, 100m: 01:23,25 (00:43,21)
AK 13
1.
50m: 00:38,03, 100m: 01:18,35 (00:40,32)
2.
50m: 00:39,41, 100m: 01:21,20 (00:41,79)
3.
50m: 00:39,81, 100m: 01:21,65 (00:41,84)
4.
50m: 00:40,33, 100m: 01:21,67 (00:41,34)
5.
DONAUER Paul2008 F
50m: 00:43,73, 100m: 01:23,81 (00:40,08)
6.
50m: 00:42,15, 100m: 01:25,37 (00:43,22)
7.
50m: 00:42,37, 100m: 01:27,73 (00:45,36)
8.
50m: 00:42,38, 100m: 01:28,70 (00:46,32)
9.
50m: 00:46,40, 100m: 01:32,68 (00:46,28)
10.
50m: 00:49,81, 100m: 01:39,74 (00:49,93)
11.
50m: 00:47,53, 100m: 01:40,54 (00:53,01)
LEHMANN Luca2008 F
Abgemeldet.
AK 12
1.
50m: 00:40,38, 100m: 01:21,97 (00:41,59)
2.
50m: 00:40,97, 100m: 01:22,59 (00:41,62)
3.
50m: 00:39,85, 100m: 01:22,90 (00:43,05)
4.
SOBCZAK Noah2009 F
50m: 00:41,12, 100m: 01:23,47 (00:42,35)
5.
50m: 00:47,56, 100m: 01:40,04 (00:52,48)
17:30 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
AK 11
1.
50m: 00:41,91, 100m: 01:26,01 (00:44,10)
2.
50m: 00:43,06, 100m: 01:29,32 (00:46,26)
3.
50m: 00:45,97, 100m: 01:32,31 (00:46,34)
4.
50m: 00:51,67, 100m: 01:44,10 (00:52,43)
5.
DADIC David2010 F
50m: 00:50,58, 100m: 01:47,79 (00:57,21)
AK 10
1.
MANHAL Tim2011 F
50m: 00:47,33, 100m: 01:35,20 (00:47,87)
2.
50m: 00:47,77, 100m: 01:39,58 (00:51,81)
3.
50m: 00:48,81, 100m: 01:42,70 (00:53,89)
17:24 SW 6.5 Schwimmer hat die Rückenstrecke nicht in Rückenlage beendet
AK 9
1.
HAIBöCK Max2012 F
50m: 00:52,27, 100m: 01:47,66 (00:55,39)
2.
50m: 00:59,94, 100m: 01:59,94 (01:00,00)