OÖ Landesmeisterschaften 2021 (03.-04.07.2021) - Strandbad Gmunden

Ön itt van: Rendezvények > OÖ Landesmeisterschaften 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 32 - 100m Freistil Herren (Mért)
Herren
1.
50m: 00:25,34, 100m: 00:51,99 (00:26,65)
2.
BUCHER Simon2000 F
50m: 00:25,82, 100m: 00:53,55 (00:27,73)
3.
50m: 00:26,44, 100m: 00:53,87 (00:27,43)
4.
50m: 00:26,81, 100m: 00:55,82 (00:29,01)
4.
EDL Lukas2006 F
50m: 00:26,92, 100m: 00:55,82 (00:28,90)
6.
50m: 00:27,28, 100m: 00:56,15 (00:28,87)
7.
HOFER Daniel2004 F
50m: 00:27,48, 100m: 00:56,60 (00:29,12)
8.
50m: 00:27,28, 100m: 00:56,92 (00:29,64)
9.
50m: 00:27,86, 100m: 00:57,64 (00:29,78)
10.
50m: 00:28,16, 100m: 00:57,67 (00:29,51)
11.
50m: 00:28,50, 100m: 00:58,03 (00:29,53)
12.
HOCKL Niklas2003 F
50m: 00:28,37, 100m: 00:58,27 (00:29,90)
13.
SOWA Julian2006 F
50m: 00:27,82, 100m: 00:58,39 (00:30,57)
14.
50m: 00:27,44, 100m: 00:58,61 (00:31,17)
15.
50m: 00:28,15, 100m: 00:58,66 (00:30,51)
16.
50m: 00:27,53, 100m: 00:58,74 (00:31,21)
17.
50m: 00:28,71, 100m: 00:58,96 (00:30,25)
18.
50m: 00:28,45, 100m: 00:59,16 (00:30,71)
19.
50m: 00:28,33, 100m: 00:59,68 (00:31,35)
20.
50m: 00:28,83, 100m: 01:00,11 (00:31,28)
21.
50m: 00:29,07, 100m: 01:00,18 (00:31,11)
22.
50m: 00:29,72, 100m: 01:00,40 (00:30,68)
23.
HIRSCH Lukas2003 F
50m: 00:28,70, 100m: 01:00,79 (00:32,09)
24.
50m: 00:28,82, 100m: 01:00,92 (00:32,10)
25.
50m: 00:28,97, 100m: 01:01,46 (00:32,49)
26.
50m: 00:29,48, 100m: 01:01,93 (00:32,45)
27.
50m: 00:29,58, 100m: 01:02,05 (00:32,47)
28.
50m: 00:30,06, 100m: 01:02,55 (00:32,49)
29.
50m: 00:29,41, 100m: 01:02,72 (00:33,31)
29.
50m: 00:29,89, 100m: 01:02,72 (00:32,83)
31.
50m: 00:29,73, 100m: 01:02,85 (00:33,12)
32.
BAUER Nanda2006 F
50m: 00:30,13, 100m: 01:03,23 (00:33,10)
33.
50m: 00:30,36, 100m: 01:03,59 (00:33,23)
34.
50m: 00:30,81, 100m: 01:03,93 (00:33,12)
35.
50m: 00:30,28, 100m: 01:03,97 (00:33,69)
36.
BERG Bajtur2007 F
50m: 00:29,61, 100m: 01:04,07 (00:34,46)
37.
KOPF Viktor2007 F
50m: 00:30,84, 100m: 01:04,57 (00:33,73)
38.
50m: 00:30,42, 100m: 01:05,29 (00:34,87)
39.
BORZA Mihai2007 F
50m: 00:31,07, 100m: 01:05,34 (00:34,27)
40.
BERG Bajtik2005 F
50m: 00:30,22, 100m: 01:05,65 (00:35,43)
41.
50m: 00:31,28, 100m: 01:05,72 (00:34,44)
42.
43.
50m: 00:31,15, 100m: 01:06,20 (00:35,05)
44.
WAGNER Finn2007 F
50m: 00:31,99, 100m: 01:06,76 (00:34,77)
45.
50m: 00:32,01, 100m: 01:06,78 (00:34,77)
46.
JUSIC Dino2006 F
50m: 00:31,80, 100m: 01:06,94 (00:35,14)
47.
50m: 00:31,09, 100m: 01:07,41 (00:36,32)
48.
50m: 00:34,32, 100m: 01:09,85 (00:35,53)
49.
50m: 00:32,94, 100m: 01:09,98 (00:37,04)
50.
DONAUER Paul2008 F
50m: 00:33,53, 100m: 01:10,03 (00:36,50)
51.
50m: 00:33,36, 100m: 01:10,19 (00:36,83)
52.
JELIC Stefan2006 F
50m: 00:34,63, 100m: 01:10,95 (00:36,32)
53.
50m: 00:35,50, 100m: 01:11,54 (00:36,04)
54.
50m: 00:33,99, 100m: 01:12,11 (00:38,12)
55.
50m: 00:34,15, 100m: 01:12,42 (00:38,27)
56.
50m: 00:34,89, 100m: 01:12,77 (00:37,88)
57.
50m: 00:35,38, 100m: 01:13,03 (00:37,65)
58.
DRAXLER Erik2007 F
50m: 00:35,24, 100m: 01:13,14 (00:37,90)
59.
50m: 00:35,37, 100m: 01:13,78 (00:38,41)
60.
50m: 00:35,47, 100m: 01:14,00 (00:38,53)
61.
50m: 00:35,49, 100m: 01:20,39 (00:44,90)
62.
50m: 00:37,21, 100m: 01:22,90 (00:45,69)
63.
50m: 00:40,15, 100m: 01:27,80 (00:47,65)
LEHMANN Luca2008 F
Abgemeldet.
DASTL Julian2006 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Junioren
1.
50m: 00:26,81, 100m: 00:55,82 (00:29,01)
2.
HOFER Daniel2004 F
50m: 00:27,48, 100m: 00:56,60 (00:29,12)
3.
50m: 00:27,28, 100m: 00:56,92 (00:29,64)
4.
50m: 00:28,50, 100m: 00:58,03 (00:29,53)
5.
HOCKL Niklas2003 F
50m: 00:28,37, 100m: 00:58,27 (00:29,90)
6.
50m: 00:27,44, 100m: 00:58,61 (00:31,17)
7.
50m: 00:28,15, 100m: 00:58,66 (00:30,51)
8.
50m: 00:28,45, 100m: 00:59,16 (00:30,71)
9.
50m: 00:28,33, 100m: 00:59,68 (00:31,35)
10.
50m: 00:29,72, 100m: 01:00,40 (00:30,68)
11.
HIRSCH Lukas2003 F
50m: 00:28,70, 100m: 01:00,79 (00:32,09)
AK 16
1.
50m: 00:29,07, 100m: 01:00,18 (00:31,11)
2.
50m: 00:28,82, 100m: 01:00,92 (00:32,10)
3.
50m: 00:29,48, 100m: 01:01,93 (00:32,45)
4.
50m: 00:29,41, 100m: 01:02,72 (00:33,31)
5.
50m: 00:30,36, 100m: 01:03,59 (00:33,23)
6.
BERG Bajtik2005 F
50m: 00:30,22, 100m: 01:05,65 (00:35,43)
7.
50m: 00:35,49, 100m: 01:20,39 (00:44,90)
AK 15
1.
EDL Lukas2006 F
50m: 00:26,92, 100m: 00:55,82 (00:28,90)
2.
50m: 00:27,28, 100m: 00:56,15 (00:28,87)
3.
SOWA Julian2006 F
50m: 00:27,82, 100m: 00:58,39 (00:30,57)
4.
50m: 00:27,53, 100m: 00:58,74 (00:31,21)
5.
50m: 00:28,71, 100m: 00:58,96 (00:30,25)
6.
50m: 00:28,83, 100m: 01:00,11 (00:31,28)
7.
50m: 00:30,06, 100m: 01:02,55 (00:32,49)
8.
50m: 00:29,89, 100m: 01:02,72 (00:32,83)
9.
BAUER Nanda2006 F
50m: 00:30,13, 100m: 01:03,23 (00:33,10)
10.
50m: 00:30,81, 100m: 01:03,93 (00:33,12)
11.
50m: 00:30,28, 100m: 01:03,97 (00:33,69)
12.
13.
JUSIC Dino2006 F
50m: 00:31,80, 100m: 01:06,94 (00:35,14)
14.
50m: 00:32,94, 100m: 01:09,98 (00:37,04)
15.
JELIC Stefan2006 F
50m: 00:34,63, 100m: 01:10,95 (00:36,32)
16.
50m: 00:35,38, 100m: 01:13,03 (00:37,65)
DASTL Julian2006 F
Abgemeldet.
AK 14
1.
50m: 00:28,97, 100m: 01:01,46 (00:32,49)
2.
50m: 00:29,73, 100m: 01:02,85 (00:33,12)
3.
BERG Bajtur2007 F
50m: 00:29,61, 100m: 01:04,07 (00:34,46)
4.
KOPF Viktor2007 F
50m: 00:30,84, 100m: 01:04,57 (00:33,73)
5.
BORZA Mihai2007 F
50m: 00:31,07, 100m: 01:05,34 (00:34,27)
6.
50m: 00:31,28, 100m: 01:05,72 (00:34,44)
7.
50m: 00:31,15, 100m: 01:06,20 (00:35,05)
8.
WAGNER Finn2007 F
50m: 00:31,99, 100m: 01:06,76 (00:34,77)
9.
50m: 00:32,01, 100m: 01:06,78 (00:34,77)
10.
50m: 00:31,09, 100m: 01:07,41 (00:36,32)
11.
DRAXLER Erik2007 F
50m: 00:35,24, 100m: 01:13,14 (00:37,90)
AK 13
1.
50m: 00:29,58, 100m: 01:02,05 (00:32,47)
2.
50m: 00:30,42, 100m: 01:05,29 (00:34,87)
3.
50m: 00:34,32, 100m: 01:09,85 (00:35,53)
4.
DONAUER Paul2008 F
50m: 00:33,53, 100m: 01:10,03 (00:36,50)
5.
50m: 00:33,36, 100m: 01:10,19 (00:36,83)
6.
50m: 00:35,50, 100m: 01:11,54 (00:36,04)
7.
50m: 00:33,99, 100m: 01:12,11 (00:38,12)
8.
50m: 00:34,15, 100m: 01:12,42 (00:38,27)
9.
50m: 00:34,89, 100m: 01:12,77 (00:37,88)
10.
50m: 00:35,37, 100m: 01:13,78 (00:38,41)
11.
50m: 00:35,47, 100m: 01:14,00 (00:38,53)
12.
50m: 00:37,21, 100m: 01:22,90 (00:45,69)
13.
50m: 00:40,15, 100m: 01:27,80 (00:47,65)
LEHMANN Luca2008 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
AK 12
1.
50m: 00:34,32, 100m: 01:11,37 (00:37,05)
2.
SOBCZAK Noah2009 F
50m: 00:34,67, 100m: 01:11,41 (00:36,74)
3.
50m: 00:34,45, 100m: 01:11,81 (00:37,36)
4.
50m: 00:33,76, 100m: 01:12,29 (00:38,53)
5.
50m: 00:35,70, 100m: 01:13,74 (00:38,04)
6.
50m: 00:37,95, 100m: 01:20,23 (00:42,28)
Abgemeldet.
AK 11
1.
50m: 00:35,01, 100m: 01:13,03 (00:38,02)
2.
MOTZ Herbert2010 F
50m: 00:35,19, 100m: 01:14,03 (00:38,84)
3.
50m: 00:34,86, 100m: 01:14,23 (00:39,37)
4.
50m: 00:35,39, 100m: 01:16,70 (00:41,31)
5.
50m: 00:37,66, 100m: 01:18,86 (00:41,20)
6.
50m: 00:38,08, 100m: 01:20,28 (00:42,20)
7.
50m: 00:39,56, 100m: 01:21,89 (00:42,33)
8.
50m: 00:40,20, 100m: 01:26,10 (00:45,90)
9.
DADIC David2010 F
50m: 00:43,42, 100m: 01:37,73 (00:54,31)
AK 10
1.
MANHAL Tim2011 F
50m: 00:37,64, 100m: 01:18,35 (00:40,71)
2.
50m: 00:37,38, 100m: 01:20,30 (00:42,92)
3.
50m: 00:42,30, 100m: 01:31,78 (00:49,48)
4.
KREPS Finn2011 F
50m: 00:46,08, 100m: 01:34,93 (00:48,85)
5.
50m: 00:47,45, 100m: 01:43,62 (00:56,17)
6.
50m: 00:47,97, 100m: 01:48,73 (01:00,76)
AK 9
1.
HAIBöCK Max2012 F
50m: 00:43,43, 100m: 01:34,19 (00:50,76)
2.
50m: 00:47,69, 100m: 01:44,88 (00:57,19)
3.
50m: 01:02,93, 100m: 02:16,71 (01:13,78)