8. Trauner Raiffeisen Cup 2008 (12.10.2008) - Badezentrum Traun

Ön itt van: Rendezvények > 8. Trauner Raiffeisen Cup 2008 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 25 - 100m Freistil männlich (Mért)
Jahrgang 1993
1.
50m: 00:27,26, 100m: 00:56,70 (00:29,44)
2.
50m: 00:29,70, 100m: 01:00,95 (00:31,25)
3.
50m: 00:29,35, 100m: 01:01,92 (00:32,57)
4.
50m: 00:31,52, 100m: 01:05,60 (00:34,08)
5.
ZAGLER Mario1993 F
50m: 00:32,11, 100m: 01:06,50 (00:34,39)
6.
50m: 00:34,39, 100m: 01:11,26 (00:36,87)
7.
OBER Michael1993 F
50m: 00:35,72, 100m: 01:14,40 (00:38,68)
Jahrgang 1994
1.
50m: 00:30,14, 100m: 01:02,07 (00:31,93)
2.
50m: 00:30,43, 100m: 01:02,13 (00:31,70)
3.
ENGEL Daniel1994 F
50m: 00:32,11, 100m: 01:05,48 (00:33,37)
Jahrgang 1995
1.
GUNDA Vlad1995 F
50m: 00:33,01, 100m: 01:08,76 (00:35,75)
2.
ORTNER Lukas1995 F
50m: 00:37,66, 100m: 01:19,73 (00:42,07)
3.
KUGLER Lukas1995 F
50m: 00:40,03, 100m: 01:21,77 (00:41,74)
Jahrgang 1996
1.
50m: 00:34,09, 100m: 01:10,78 (00:36,69)
2.
50m: 00:35,85, 100m: 01:12,90 (00:37,05)
3.
MASIK Armin1996 F
50m: 00:35,02, 100m: 01:17,73 (00:42,71)
4.
50m: 00:38,50, 100m: 01:21,27 (00:42,77)
5.
50m: 00:39,75, 100m: 01:22,38 (00:42,63)
6.
50m: 00:41,05, 100m: 01:23,20 (00:42,15)
7.
HELL Markus1996 F
50m: 00:41,71, 100m: 01:28,57 (00:46,86)
8.
50m: 00:50,36, 100m: 01:53,18 (01:02,82)
OBER Manuel1996 F
Jahrgang 1997
1.
50m: 00:33,23, 100m: 01:08,15 (00:34,92)
2.
50m: 00:34,48, 100m: 01:11,26 (00:36,78)
3.
50m: 00:39,44, 100m: 01:27,78 (00:48,34)
4.
50m: 00:43,08, 100m: 01:28,20 (00:45,12)
5.
50m: 00:43,53, 100m: 01:32,42 (00:48,89)
6.
50m: 00:43,19, 100m: 01:33,84 (00:50,65)
7.
50m: 00:45,60, 100m: 01:37,09 (00:51,49)
8.
THURNER Luca1997 F
50m: 00:45,78, 100m: 01:38,78 (00:53,00)
9.
50m: 01:06,97, 100m: 02:17,88 (01:10,91)
Abgemeldet.
Jahrgang 1998
1.
50m: 00:41,58, 100m: 01:23,14 (00:41,56)
2.
50m: 00:43,35, 100m: 01:34,00 (00:50,65)
3.
50m: 00:45,98, 100m: 01:36,60 (00:50,62)
50m: 00:49,02, 100m: 01:46,00 (00:56,98) - 13:56 - Bei der Wende die Wand nicht berührt
Jahrgang 1999
1.
50m: 00:39,81, 100m: 01:21,95 (00:42,14)
2.
KERN Michael1999 F
50m: 00:46,61, 100m: 01:41,86 (00:55,25)
Jahrgang 2000
1.
50m: 00:49,96, 100m: 01:46,54 (00:56,58)
2.
50m: 00:49,73, 100m: 01:48,09 (00:58,36)
3.
50m: 00:56,37, 100m: 02:00,30 (01:03,93)