CXVI. Országos Felnott Bajnokság Széchy Tamás Emlékére (16.-19.07.2014) - Debrecen

Ön itt van: Rendezvények > CXVI. Országos Felnott Bajnokság Széchy Tamás Emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 1 - 200m Freestyle men (Előfutam)
Open class
1.
RT +0,81, 50m: 00:26,66, 100m: 00:54,51 (00:27,85), 150m: 01:22,65 (00:28,14), 200m: 01:50,40 (00:27,75)
2.
RT +0,74, 50m: 00:26,70, 100m: 00:54,95 (00:28,25), 150m: 01:22,94 (00:27,99), 200m: 01:50,70 (00:27,76)
3.
RT +0,76, 50m: 00:26,18, 100m: 00:54,33 (00:28,15), 150m: 01:23,18 (00:28,85), 200m: 01:51,55 (00:28,37)
4.
RT +0,72, 50m: 00:25,81, 100m: 00:54,56 (00:28,75), 150m: 01:23,25 (00:28,69), 200m: 01:51,76 (00:28,51)
5.
RT +0,69, 50m: 00:25,74, 100m: 00:54,46 (00:28,72), 150m: 01:23,48 (00:29,02), 200m: 01:51,82 (00:28,34)
6.
RT +0,71, 50m: 00:26,74, 100m: 00:55,50 (00:28,76), 150m: 01:24,47 (00:28,97), 200m: 01:52,30 (00:27,83)
7.
RT +0,76, 50m: 00:25,70, 100m: 00:53,87 (00:28,17), 150m: 01:23,09 (00:29,22), 200m: 01:52,64 (00:29,55)
8.
RT +0,69, 50m: 00:26,42, 100m: 00:55,76 (00:29,34), 150m: 01:24,71 (00:28,95), 200m: 01:52,73 (00:28,02)
9.
RT +0,68, 50m: 00:26,76, 100m: 00:55,26 (00:28,50), 150m: 01:24,33 (00:29,07), 200m: 01:53,33 (00:29,00)
10.
RT +0,79, 50m: 00:25,95, 100m: 00:55,61 (00:29,66), 150m: 01:25,26 (00:29,65), 200m: 01:53,80 (00:28,54)
11.
RT +0,81, 50m: 00:27,31, 100m: 00:55,36 (00:28,05), 150m: 01:24,57 (00:29,21), 200m: 01:53,98 (00:29,41)
12.
RT +0,77, 50m: 00:27,18, 100m: 00:56,31 (00:29,13), 150m: 01:25,61 (00:29,30), 200m: 01:54,90 (00:29,29)
13.
PULAI Vince1995 F
RT +0,75, 50m: 00:26,24, 100m: 00:55,23 (00:28,99), 150m: 01:24,78 (00:29,55), 200m: 01:55,47 (00:30,69)
14.
RT +0,69, 50m: 00:26,44, 100m: 00:55,42 (00:28,98), 150m: 01:25,61 (00:30,19), 200m: 01:56,12 (00:30,51)
15.
RT +0,65, 50m: 00:27,92, 100m: 00:57,89 (00:29,97), 150m: 01:27,81 (00:29,92), 200m: 01:56,44 (00:28,63)
16.
PAPP Mark1994 F
RT +0,75, 50m: 00:27,42, 100m: 00:56,79 (00:29,37), 150m: 01:27,16 (00:30,37), 200m: 01:57,18 (00:30,02)
17.
RT +0,80, 50m: 00:27,96, 100m: 00:57,67 (00:29,71), 150m: 01:27,59 (00:29,92), 200m: 01:57,54 (00:29,95)
18.
RT +0,80, 50m: 00:27,34, 100m: 00:57,68 (00:30,34), 150m: 01:27,45 (00:29,77), 200m: 01:58,11 (00:30,66)
19.
RT +0,72, 50m: 00:27,64, 100m: 00:57,91 (00:30,27), 150m: 01:28,46 (00:30,55), 200m: 01:58,99 (00:30,53)
20.
RT +0,78, 50m: 00:28,36, 100m: 00:58,32 (00:29,96), 150m: 01:28,98 (00:30,66), 200m: 01:59,19 (00:30,21)
21.
RT +0,00, 50m: 00:26,93, 100m: 00:57,62 (00:30,69), 150m: 01:29,35 (00:31,73), 200m: 01:59,71 (00:30,36)
22.
RT +0,70, 50m: 00:27,47, 100m: 00:57,77 (00:30,30), 150m: 01:28,76 (00:30,99), 200m: 02:00,09 (00:31,33)
23.
RT +0,72, 50m: 00:28,62, 100m: 00:59,34 (00:30,72), 150m: 01:30,07 (00:30,73), 200m: 02:00,41 (00:30,34)
24.
RT +0,58, 50m: 00:26,54, 100m: 00:56,57 (00:30,03), 150m: 01:28,28 (00:31,71), 200m: 02:01,05 (00:32,77)
25.
DORT Bence1999 F
RT +0,00, 50m: 00:28,40, 100m: 00:59,81 (00:31,41), 150m: 01:31,89 (00:32,08), 200m: 02:02,26 (00:30,37)
26.
RT +0,76, 50m: 00:28,61, 100m: 00:59,30 (00:30,69), 150m: 01:30,99 (00:31,69), 200m: 02:02,53 (00:31,54)
27.
RT +0,73, 50m: 00:29,20, 100m: 01:00,83 (00:31,63), 150m: 01:32,36 (00:31,53), 200m: 02:02,74 (00:30,38)
28.
KRAUSE Ruben1997 F
RT +0,75, 50m: 00:28,00, 100m: 00:58,92 (00:30,92), 150m: 01:30,63 (00:31,71), 200m: 02:02,94 (00:32,31)
29.
VALLER Bence1997 F
RT +0,67, 50m: 00:29,39, 100m: 01:00,69 (00:31,30), 150m: 01:32,03 (00:31,34), 200m: 02:03,24 (00:31,21)
30.
RT +0,75, 50m: 00:27,30, 100m: 00:58,01 (00:30,71), 150m: 01:31,25 (00:33,24), 200m: 02:03,99 (00:32,74)
31.
RT +0,00, 50m: 00:28,15, 100m: 00:59,12 (00:30,97), 150m: 01:31,53 (00:32,41), 200m: 02:04,35 (00:32,82)
32.
RT +0,71, 50m: 00:29,65, 100m: 01:02,73 (00:33,08), 150m: 01:35,28 (00:32,55), 200m: 02:08,23 (00:32,95)
33.
RT +0,54, 50m: 00:29,82, 100m: 01:02,73 (00:32,91), 150m: 01:36,12 (00:33,39), 200m: 02:09,07 (00:32,95)
34.
RT +0,00, 50m: 00:30,36, 100m: 01:04,32 (00:33,96), 150m: 01:40,33 (00:36,01), 200m: 02:14,91 (00:34,58)
CSEH Laszlo1985 F
withdrawn.