CXVI. Országos Felnott Bajnokság Széchy Tamás Emlékére (16.-19.07.2014) - Debrecen

Ön itt van: Rendezvények > CXVI. Országos Felnott Bajnokság Széchy Tamás Emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 114 - 4x100m Medley mixed (Döntő)
Open class
1.
Telegdy Ádám (1995), RT +0,71, 50m: 00:28,43, 100m: 00:58,43 (00:30,00)
Horváth Dávid (1996), RT +0,42, 150m: 01:27,83 (00:29,40), 200m: 02:02,03 (00:34,20)
Szilágyi Liliána (1996), RT +0,19, 250m: 02:29,55 (00:27,52), 300m: 03:01,37 (00:31,82)
Késely Ajna (2001), RT +0,56, 350m: 03:28,62 (00:27,25), 400m: 03:58,52 (00:29,90)
2.
Nagy Péter (1985), RT +0,64, 50m: 00:27,51, 100m: 00:56,77 (00:29,26)
Pecz Réka (1992), RT +0,58, 150m: 01:31,20 (00:34,43), 200m: 02:11,54 (00:40,34)
Szána Zsombor (1992), RT +0,22, 250m: 02:37,43 (00:25,89), 300m: 03:07,26 (00:29,83)
Hosszú Katinka (1989), RT +0,54, 350m: 03:34,05 (00:26,79), 400m: 04:02,68 (00:28,63)
3.
Boldizsár Valter (1996), RT +0,63, 50m: 00:29,25, 100m: 01:00,79 (00:31,54)
Gercsák Tamás (1991), RT +0,18, 150m: 01:30,94 (00:30,15), 200m: 02:06,14 (00:35,20)
Fodor Flóra (1997), RT +0,17, 250m: 02:35,00 (00:28,86), 300m: 03:08,45 (00:33,45)
Böszörményi Borbála (1995), RT +0,00, 350m: 03:35,84 (00:27,39), 400m: 04:06,15 (00:30,31)
4.
Pogács Evelin (1998), RT +0,67, 50m: 00:31,59, 100m: 01:04,84 (00:33,25)
Osváth Artúr (1996), RT +0,26, 150m: 01:36,15 (00:31,31), 200m: 02:10,99 (00:34,84)
Grátz Benjámin (1996), RT +0,40, 250m: 02:37,21 (00:26,22), 300m: 03:06,75 (00:29,54)
Hujj Zsanett (1992), RT +0,25, 350m: 03:35,33 (00:28,58), 400m: 04:06,52 (00:31,19)
5.
Simon Dávid (1996), RT +0,63, 50m: 00:28,81, 100m: 01:00,10 (00:31,29)
Szöllõsi Martin (1998), RT +0,29, 150m: 01:30,97 (00:30,87), 200m: 02:07,65 (00:36,68)
Barócsai Petra (2001), RT +0,41, 250m: 02:37,21 (00:29,56), 300m: 03:10,90 (00:33,69)
Farkas Éva (1998), RT +0,61, 350m: 03:40,08 (00:29,18), 400m: 04:12,02 (00:31,94)
6.
Sós Dániel (1998), RT +0,66, 50m: 00:29,13, 100m: 00:59,78 (00:30,65)
Harsányi Gergely (1997), RT +0,48, 150m: 01:32,51 (00:32,73), 200m: 02:09,15 (00:36,64)
Felkai Boglárka (1999), RT +0,54, 250m: 02:39,64 (00:30,49), 300m: 03:14,11 (00:34,47)
Eszenyi Regina (1996), RT +0,27, 350m: 03:42,43 (00:28,32), 400m: 04:12,95 (00:30,52)
7.
Nagy Noémi (1999), RT +0,76, 50m: 00:31,66, 100m: 01:05,56 (00:33,90)
Okos Glória (1999), RT +0,68, 150m: 01:40,67 (00:35,11), 200m: 02:20,05 (00:39,38)
Sprõber Soma (1995), RT +0,57, 250m: 02:47,61 (00:27,56), 300m: 03:20,63 (00:33,02)
Fehér Benjamin (1994), RT +0,49, 350m: 03:46,65 (00:26,02), 400m: 04:14,50 (00:27,85)
7.
Monori Zoltán (1997), RT +0,66, 50m: 00:30,31, 100m: 01:02,35 (00:32,04)
Dombrádi Ákos (1997), RT +0,61, 150m: 01:35,46 (00:33,11), 200m: 02:12,00 (00:36,54)
Federics Nikolett (1998), RT +0,54, 250m: 02:41,45 (00:29,45), 300m: 03:14,35 (00:32,90)
Dics Rebeka (1997), RT +0,54, 350m: 03:43,00 (00:28,65), 400m: 04:14,50 (00:31,50)