Österr. Meisterschaften der Nachwuchsklassen 2022 (28.-31.07.2022) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > Österr. Meisterschaften der Nachwuchsklassen 2022 > Program > Férfi/ak
Program - Férfi/ak
Hátúszás
12 - 100m Rücken Herren Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
12 - 100m Rücken Herren B-Finale B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
12 - 100m Rücken Herren A-Finale A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
29 - 200m Rücken Herren Vorlauf ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
29 - 200m Rücken Herren B-Finale B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
29 - 200m Rücken Herren A-Finale A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
Mellúszás
3 - 100m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
3 - 100m Brust Herren B-Finale B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
3 - 100m Brust Herren A-Finale A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
10 - 200m Brust Herren Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
10 - 200m Brust Herren B-Finale B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
10 - 200m Brust Herren A-Finale A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
Pillangó
27 - 100m Schmetterling Herren Vorlauf ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
27 - 100m Schmetterling Herren B-Finale B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
27 - 100m Schmetterling Herren A-Finale A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
17 - 200m Schmetterling Herren Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
17 - 200m Schmetterling Herren B-Finale B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
17 - 200m Schmetterling Herren A-Finale A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
Gyors
19 - 100m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
19 - 100m Freistil Herren B-Finale B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
19 - 100m Freistil Herren A-Finale A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
1 - 200m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1 - 200m Freistil Herren B-Finale B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
1 - 200m Freistil Herren A-Finale A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
25 - 400m Freistil Herren Vorlauf ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
25 - 400m Freistil Herren B-Finale B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
25 - 400m Freistil Herren A-Finale A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
14 - 800m Freistil Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
14 - 800m Freistil Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
15 - 1500m Freistil Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
15 - 1500m Freistil Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
7 - 4x100m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
Vegyes
21 - 200m Lagen Herren Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
21 - 200m Lagen Herren B-Finale B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
21 - 200m Lagen Herren A-Finale A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
5 - 400m Lagen Herren Vorlauf ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
5 - 400m Lagen Herren B-Finale B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
5 - 400m Lagen Herren A-Finale A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
31 - 4x100m Lagenstaffel Herren MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00