Österr. Meisterschaften der Nachwuchsklassen 2022 (28.-31.07.2022) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > Österr. Meisterschaften der Nachwuchsklassen 2022 > Program > Nő/k
Program - Nő/k
Hátúszás
26 - 100m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
26 - 100m Rücken Damen B-Finale B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
26 - 100m Rücken Damen A-Finale A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
22 - 200m Rücken Damen Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
22 - 200m Rücken Damen B-Finale B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
22 - 200m Rücken Damen A-Finale A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
Mellúszás
20 - 100m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
20 - 100m Brust Damen B-Finale B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
20 - 100m Brust Damen A-Finale A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
4 - 200m Brust Damen Vorlauf ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
4 - 200m Brust Damen B-Finale B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
4 - 200m Brust Damen A-Finale A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
Pillangó
2 - 100m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2 - 100m Schmetterling Damen B-Finale B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
2 - 100m Schmetterling Damen A-Finale A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
9 - 200m Schmetterling Damen Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
9 - 200m Schmetterling Damen B-Finale B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
9 - 200m Schmetterling Damen A-Finale A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
Gyors
11 - 100m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
11 - 100m Freistil Damen B-Finale / Ausschwimmen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
11 - 100m Freistil Damen B-Finale B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
11 - 100m Freistil Damen A-Finale A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
24 - 200m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
24 - 200m Freistil Damen B-Finale B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
24 - 200m Freistil Damen A-Finale A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
18 - 400m Freistil Damen Vorlauf ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:30
18 - 400m Freistil Damen B-Finale B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
18 - 400m Freistil Damen A-Finale A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
6 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
6 - 800m Freistil Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
8 - 4x100m Freistil Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
Vegyes
28 - 200m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
28 - 200m Lagen Damen B-Finale B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
28 - 200m Lagen Damen A-Finale A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
13 - 400m Lagen Damen Vorlauf ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
13 - 400m Lagen Damen B-Finale B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
13 - 400m Lagen Damen A-Finale A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00
30 - 4x100m Lagenstaffel Damen MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:15, Kezdés 16:00